Nejčastější dotazy

Podívejte se na nejčastější otázky a odpovědi týkající se Pampers klubu.

Obecné

Co je to Pampers klub?

Jako člen Pampers klubu budete mít příležitost zdarma vyzkoušet výrobky Pampers a sdílet své zkušenosti s kamarády, rodinou a známými na sociálních sítích. Můžete také dát přímou zpětnou vazbu značce Pampers pomocí krátkých misí a sdílet krásné okamžiky z vašeho života rodiče s ostatními členy Pampers klubu.

Jak to funguje?

Pro účast se musíte nejprve zaregistrovat jako člen Pampers klubu. Pak se již budete moci hlásit do nových projektů a zdarma testovat výrobky Pampers. Profil si můžete kdykoli aktualizovat ve své osobní sekci a pravidelně se účastnit misí klubu (např. vyplnit krátký dotazník nebo drobný úkol). V okamžicích s Pampers budete mít možnost sdílet s ostatními členy Pampers klubu krásné chvíle z vašeho rodinného života.

Je to zdarma?

Ano! Jak členství v Pampers klubu, tak účast na projektech jsou zdarma.

Mohu se přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů z pampers.cz?

Bohužel ne. V současné chvíli není přesun osobních údajů mezi těmito platformami možný. Doporučujeme vám však použít stejné uživatelské jméno a email, aby mohly být oba vaše profily později sloučeny.

Dostanu klubovou kartičku?

Ne, jako člen Pampers klubu žádnou kartičku nedostanete. Vaše členství je evidováno pomocí profilu ve vaší osobní sekci Pampers klubu.

Projekty

Jak se mohu přihlásit do projektu?

Přihlášku najdete ve svém osobní sekci člena klubu. Můžete se přihlásit do jakéhokoli nového projektu Pampers klubu, který vám a vašemu maličkému vyhovuje. Informace vám budeme poskytovat emailem, přehled současných projektů však můžete najít také na domovské stránce Pampers klubu.

Jakých projektů Pampers klubu se mohu zúčastnit?

Všech! Můžete se zapojit do každého projektu, i když osobně výrobek nevyzkoušíte. Budeme rádi, když se zapojíte do diskuze na blogu a budete komentovat zážitky a zkušenosti ostatních členů klubu.

Mise

Jak se zúčastním misí klubu?

Kdykoli vyhlásíme novou misi, informujeme členy Pampers klubu emailem. Pozvánku k účasti v aktuální misi najdete také vždy ve vaší osobní sekci. Přehled současných misí však můžete najít také na domovské stránce Pampers klubu.

Co jsou mise?

Mise jsou rychlé a jednoduché činnosti, které umožňují sdílet vaše cenné myšlenky přímo s lidmi v Pampers a pomoci formovat budoucí produkty!

Mise jsou pravidelně zveřejňovány na Blogu Mise pod záložkou Projekty.

Okamžiky s Pampers

Jak mohu okamžik s Pampers odeslat?

Je to snadné a rychlé: jednoduše jděte na stránku Okamžiky s Pampers, kde svůj okamžik s Pampers můžete odeslat skrze formulář k tomu určený.

Mohu odevzdat fotku nebo video také emailem?

Ne. Okamžiky s Pampers mohou být odevzdány pouze v případě, že jste svůj post dříve veřejně sdíleli na Facebooku, Instagramu nebo YouTube. Nezapomínejte, že příspěvky musí být veřejně viditelné.

Kdy bude můj okamžik s Pampers zveřejněn?

Každý odeslaný okamžik s Pampers je kontrolován a editován naším týmem. Jakmile bude příspěvek zveřejněn na stránkce Okamžiky s Pampers, dostanete upozornění emailem. Základní požadavek pro zveřejnění příspěvku je to, že jste svůj post dříve veřejně sdíleli na Faceboku, Instagramu nebo YouTube, a že nám pošlete odkaz na tento váš post.

Jakým způsobem je vybírán vítěz v měsíční soutěži okamžiků s Pampers?

Vítězný příspěvek do měsíční soutěže okamžiků s Pampers je vybírán nezávislou porotou složenou ze zaměstnanců Pampers. Porotou sestávající ze 3 osob bude vybrán 1 výherce, a to z těch účastníků, kteří splňují podmínky hry uvedené v Pravidlech soutěžní hry Okamžiky s Pampers, na základě subjektivních kritérií stanovených porotou. Výběr nejoriginálnějších děl, která splňují kritéria publikovaná na webových stránkách, je založen na výhradním uvážení poroty.

Plenky Pampers

Jsou všechny materiály používané v Pampers bezpečné?

Všechny materiály používané v plenkách a ubrouscích Pampers byly důkladně testovány a jejich bezpečnost tak byla potvrzená. Naše plenky nosí denně miliony dětí.

Způsobují plenky Pampers vyrážku?

Pampers nepoužívá žádné materiály, které způsobují plenkovou dermatitidu. Studie ukázaly, že současné superabsorpční jednorázové plenky dokonce přispívají k lepšímu zdraví dětské pokožky.

Co způsobuje podráždění kůže?

Plenková dermatitida je bohužel velmi běžná vyrážka zapříčiněná mnoha faktory, jako například zavedením nových potravin nebo podáváním léků. Vyskytuje se u více než poloviny dětí ve věku od 4 do 15 měsíců. S plenkovou dermatitidou se bojuje nejlépe okamžitou výměnou znečištěné plenky, správnou péčí o dětskou pokožku a jejím udržováním v suchu.

Proč plenka mého dítěte protéká?

Nenajdete dvě stejné děti, a proto i plenky sedí každému z nich jinak. My v Pampers měříme tísíce dětských nožiček, zadečků a boků, abychom zajistili, že plenky dětem skvěle padnou a předcházejí tak protečení. Plenky občas protečou kvůli nesprávnému nasazení manžetek kolem nožiček nebo pasu. Stačí pod plenkou projet v oblasti pasu nebo nožiček projet prstem, čímž zajistíte, že plenky bezpečněji padnou.

Plenky mohou někdy protékat také proto, že v nich není vzhledem k množství moči vašeho dítěte dostatek absorpčního materiálu pro její absorpci. Pokud se váha vašeho dítěte pohybuje kolem horní hranice váhového rozmezí v současné době používaných plenek, je čas přejít na další velikost - větší plenky obsahují více absorpčního materiálu.

Jsou barevné obrázky na plenkách Pampers bezpečné pro pokožku mého dítěte?

Ano. Bezpečnost všech našich barviv byla pečlivě testována a testy prokázaly jejich bezpečnost pro děti. Nezpůsobují alergie a jsou šetrné k pokožce. Tato barviva jsou také používána v jiných spotřebitelských výrobcích, například v kontaktních čočkách nebo v obalech potravin.

Pokud plenky Pampers vylepšujete, testujete je nejprve z hlediska bezpečnosti?

Kdykoli děláme u výrobků Pampers změnu, používáme pouze materiály, které jsou již nyní bezpečně používané v existujících plenkách, nebotyto materiály pečlivě testujeme z hlediska jejich bezpečnosti. Provádíme rozsáhlá testování, při kterých rodiče používají naše výrobky v běžných situacích, a udržujeme nejvyšší standard bezpečnosti, výkonu a kvality.

Obsahují výrobky Pampers chemické látky, které mohou způsobit poleptání?

Ne. Plenky i dětské čisticí ubrousky Pampers jsou vyrobené z materiálů, které byly důlkladně testované a testy prokázaly jejich bezpečnost. Materiály, které používáme my, se uplatňují také v plenkách a čisticích ubrouscích jiných značek a bezpečně se používají u milionů dětí na celém světě.

Dětské čisticí ubrousky Pampers

Jsou dětské čisticí ubrousky Pampers dostatečně měkké pro citlivou dětskou pokožku?

Ano. Čisticí ubrousky Pampers byly klinicky testované a testy prokázaly, že nezpůsobují alergie ani podráždění pokožky. Klinické testy prokázaly, že jsou šetrné i k citlivé pokožce.

Mohu používat čisticí ubrousky Pampers i na ruce a obličej svého dítěte?

Ano. I když byly čisticí ubrousky Pampers navrženy speciálně pro použití při výměně plenky, jsou dostatečně šetrné i pro další části těla - tedy i pro obličej.

Souhlas pro soubory cookies