Okamžiky s Pampers

Co je to · Návod · Podmínky

okamziky-vitezove-rijen2019 Vítězové za měsíc září. Blahopřejeme xnikca, MarketMatyasek a Bjelka!

Téma pro listopad:

Purpurový listopad

17. listopad je významným dnem nejen české historie. Tento den byl zvolen také jako Světový den předčasně narozených dětí, kterých se v České republice každý rok narodí kolem 9 000.
Pampers společně s neziskovou organizací Nedoklubko by s vaší pomocí rádi podpořili všechna nedonošeňátka a jejich rodiče vzkazem a povzbuzením do dalších dní. Pojďme společně podpořit všechny malé bojovníky!
Více o tom, jak Pampers pomáhá nedonošeným miminkům, se dozvíte v naší listopadové misi.
A proč purpurový listopad? Facebookový profil Nedoklubka vám napoví:)

Zachyťte jedinečné okamžiky s vaším děťátkem a vyjádřete podporu nedonošeňátkům v příspěvku na sociálních sítích s hashtagem #purpurovylistopad #powerofbabies #PampersKlub #okamzikysPampers.

Uzavírka přijímání příspěvků do soutěže: 1. prosince 2019 o půlnoci. První týden v prosinci vyhlásíme 3 vítěze!

Jak hrát o měsíční balení plenek Pampers?

  1. Pořiďte fotku nebo krátké video v duchu tématu měsíce. Přidat můžete dekorace v purpurové barvě.
  2. Zveřejněte příspěvek s hashtagy #purpurovylistopad #powerofbabies #PampersKlub #okamzikysPampers na svých sociálních sítích.
  3. Nezapomeňte, že váš příspěvek musí mít nastavenou veřejnou viditelnost!
  4. Nahrajte odkaz na příspěvek skrze tlačítko níže do půlnoci 1.12.
Odkaz na příspěvek


Vítěze za měsíc říjen vyhlásíme již brzy!

Emm

Náš první okamžik s Pampers byl už v porodnici s premium care. Teď už máme pure protection a za nás jasná volba, navíc mají i krasny design.

Nejkrásnější okamžiky rodičovství

Nejkrásnější okamžiky rodičovství pro mě... vidět, že se milují až tak moc, že jeden bez druhého ani neusnou... Láska od prvního utz, kdy si S. přála brášku přes první setkání s ním po porodu trvající až doteď... Snad jim to vydrží co nejdéle.

Mateřská láska

Mateřství si užívám plnými doušky. Díky synovi si uvědomuji, že už nikdy nebudu v životě sama, vždy tady bude on, chlapeček, který je mým malým zázrakem. Úžasné je to, že v bříšku na aktuální fotce je další drobeček, kterého nosím pod srdcem. Mateřská láska se nedělí, mateřská láska se násobí. Už se na tebe těšíme, beruško. Budete skvělá dvojka!

Návrat do dětských let a vzpomínek díky mému synovi

Díky mému synovi se můžu každý den vracet do dětských let. Zažíváme spolu tolik legrace, když vymýšlíme hry a zábavu. Na tom všem mě baví to, že si syn hraje s mými hračkami. K radosti stačí málo. Jsem rád, že můžu být tátou tak báječného syna.

Kamilka volá babičce

Tento okamžik je teda bez Pampersky, ale musela jsem natočit, jak Kami volala babičce ze svého mobilu bez simkarty, každý den je něčím výjmečný, každý den si naplno užíváme, každý den mě něčím překvapí

Sdílejte své vlastní okamžiky s Pampers:

Souhlas pro soubory cookies