Okamžiky s Pampers

Co je to · Návod · Podmínky

okamziky-vitezove-prosinec-2019 Vítězové za měsíc prosinec a naše téma #PampersVanoce. Blahopřejeme budoucí mamince elutij, tyyn3 a tatínkovi fuelman!

Téma pro leden: #zimniradovanky

Zachyťte zimní radovánky s vaším děťátkem – ať už si užíváte sněhové nadílky 🛷☃️, nebo ji vyhlížíte venku na procházce či jinde❄️.

Jak hrát o měsíční balení plenek Pampers?

  1. Pořiďte fotku nebo krátké video v duchu tématu měsíce - zimní radovánky.
  2. Zveřejněte příspěvek s hashtagy #zimniradovkany #PampersKlub #okamzikysPampers na svých sociálních sítích.
  3. Nezapomeňte, že váš příspěvek musí mít nastavenou veřejnou viditelnost!
  4. Nahrajte odkaz na příspěvek skrze tlačítko níže do půlnoci 2.2.2020
Sdílet odkaz na okamžik

Rychle než ten snížek ztaje

Odpoledne v neděli u nás napadlo pár centimetrů sněhu, nelenili jsme, z půdy vytáhli sáně a šli tomu našemu miláčkovi ukázat tu nádheru venku :) Škoda, že co se týče sněhu, jde letos o chvilkovou záležitost.

Vrch Prašivá v Beskydech

Že není letos sněhu? Přesvědčíme vás o opaku a vezmeme vás na naši milovanou Prašivou. Nenechte se zmást, výstup dá dost zabrat, cestou to klouže po vyježděné bobové a sáňkové dráze a nejeden účastník to pak na čerstvém vzduchu zalomí. :) Ještě, že máme zadeček v suchu díky plenkám Pampers, které opravdu něco vydrží, i náročnou vysokohorskou turistiku :)

Zimní miminko a velký bráška

I když je sněhu letos poskrovnu, není dne, abychom nevyrazili na procházku, od letošního roku vyrážíme už ve třech a hrdě si v kočárku vozíme týdenní miminko. Můj starší chlapeček je pyšným a hrdým bráškou, veze se na skejtíku a neustále sleduje, co dělá mimi a hlásí - mimi nyny, mimi ham, mimi dudu. Někdo možná nemá zimu rád, ale my ji milujeme a pořád doufáme, že pořádně nasněží a zamrzne, aby byl důvod vytáhnout sáňky :)

Zimní radovánky

Když to nejde venku tak stavíme sněhuláka doma ⛄️ už jen nějakej ten kopeček na 🛷 a můžeme být skoro spokojený, snad se letos ještě dočkáme.

Sdílejte své vlastní okamžiky s Pampers:

Souhlas pro soubory cookies