Sdílejte své okamžiky s Pampers!

Abyste mohli sdílet své okamžiky s Pampers s týmem Pampers klubu a s ostatními členy, musí se jednat o veřejný post. Zde je návod, jak vybrat správné nastavení, abyste se mohli každý měsíc zúčastnit soutěže:

Facebook

Nastavení zveřejnění příspěvku je přímo pod políčkem s textem vašeho postu, nalevo od tlačítka "Post". Klikněte na tlačítko a vyberte možnost "zveřejnit", aby váš post mohli vidět také ostatní členové Pampers klubu.

Nezapomeňte: Facebook si vámi vybranou možnost pamatuje. Až budete chtít příště zveřejnit další příspěvky, vyberte si, prosím, znovu požadovanou možnost. Nastavení si můžete změnit i po zveřejnění postu.

Instagram

Pokud máte na Instagramu veřejný účet, budou vaše osobní posty automaticky veřejné. Pokud však máte svůj účet nastavený jako soukromý, můžete to změnit v nastavení účtu.

Jednotlivé posty můžete zveřejnit jejich veřejným sdílením na svém Facebookovém profilu. K tomu je však potřeba propojit vaše účty, které na Instagramu a Facebooku máte, podle následujících kroků (pro iOS a Android):

YouTube

Před nahráním videa si můžete nastavit soukromí a tak určit, kdo bude příspěvek vidět. Nastavení můžete najít vpravo pod "Soukromí".

Přednastavená hodnota je pro každý příspěvek "veřejný"; to znamená, že vaše video uvidí každý, tedy také ostatní členové Pampers klubu. Toto nastavení můžete také později změnit.

Sdílejte svůj okamžik s Pampers

Zpět na stránku Okamžiky s Pampers

Souhlas pro soubory cookies