Tým Pampers 17/10/2019 - 13:15 hodin

Výsledky mise v září: Vaše zpětná vazba na okamžiky s Pampers

V naší zářijové misi jsme se zajímali o to, jak se vám líbí naše každoměsíční soutěž okamžiky s Pampers. Děkujeme všem členům a členkám Pampers klubu, kteří hlasovali a podělili se o názor. Zde jsou výsledky:

Polovina hlasujících se okamžiků s Pampers ještě nezúčastnila. Co jsou nejčastější důvody?

 • 40 % označilo za důvod soukromí děťátka

Naše témata jsou vyhlašovaná obecně a je jen na vás, jak fotku pojmete. Děťátko můžete zachytit např. otočené nebo na bříšku tak, aby nebyl vidět jeho obličej.

 • 32 % označilo za důvod to, že nevidí reálnou šanci vyhrát

I pro vás máme skvělou zprávu. Od srpna jsme zvýšili počet vítězů z jednoho hned na 3. To znamená 3x větší šanci vyhrát!

Jaká témata byste si přáli v okamžicích s Pampers?

 • veselé chvíle, Vánoce, spánek, sourozenci a mnoho dalších

Můžeme prozradit, že na některé z těchto témat se můžete těšit! :)

moments-results

Děkujeme také za rozepsání vaší zpětné vazby a doporučení. Vše jsme s celým týmem Pampers bedlivě prošli a budeme se snažit je v dalších aktivitách realizovat.

Maminka Tedys se ráda podívá na fotečky ostatních maminek.

Moc se mi to líbí :-) Člověk se podívá na fotky a přečte si povídání o nich.


bettynka26 by uvítala možnost sdílení fotografií také mimo sociální sítě.

Bylo by fajn, kdyby okamžiky nebylo možné dávat jen na FB nebo Instagram, ale třeba i na svůj blog na Modrém koníku. Já třeba sociální sítě nemám a tím pádem nemohu zkusit štěstí s okamžiky, což je velká škoda.


Členka marieruc by ráda viděla více plenek přímo v "akci" :)

Moc se mi to líbí, víc bych upřednostnila, aby šly plenky vidět v praxi.


Co na výsledky říkáte?
Pokud jste nám nestihli dát zpětnou vazbu, napište nám svůj názor na okamžiky s Pampers do komentáře.

Tým Pampers 07/10/2019 - 15:00 hodin

Mise na říjen: Pozvěte přátele do Pampers klubu!

Cílem společnosti Pampers je podporovat zdravý a šťastný vývoj každého dítěte a neustále proto pracujeme na zlepšování našich výrobků. Naslouchali jsme pozorně vaší zpětné vazbě na plenky Pampers Active Baby, proto mají nové vylepšené Active Baby 2x lepší* ochranu proti protečení, kterou můžete s vaším děťátkem vyzkoušet hned teď!

Přihlaste se do půlnoci 13. října do našeho nejnovějšího projektu, ve kterém 500 šťastných maminek, tatínků a jejich batolat dostane možnost vyzkoušet nové vylepšené plenky Pameprs Active Baby.

Pozvěte přátele do Pampers klubu!

mise-rijen-1 Čím více nás v Pampers klubu bude, tím silnější hlas budeme mít při ovlivňování budoucích aktivit značky Pampers! Pozvěte kamarády rodiče nebo těhotné kamarádky, aby se do připojili do Pampers klubu.

Jak pozvat nové členy?

mise-pozvete-pratele

 1. Přihlaste se ke svému účtu v Pampers klubu.
 2. Klikněte na malou šipku v horním rohu lišty nabídek.
 3. Klikněte na Pozvat přátele a sdílejte s nimi váš unikátní odkaz emailem, SMSkou, na WhatsAppu či Messengeru, nebo jej jednoduše zkopírujte a vložte do příspěvku na Instagramu.
 4. Pokud se někdo úspěšně zaregistruje pomocí vašeho odkazu, ve vašem profilu uvidíme, kolik nových členů jste pozvali do Pampers klubu.

Čím více nových členů přivedete, tím lépe! Jako poděkování za registraci nejvíce nových maminek a tatínků odměníme 3 členy balením plenek Pampers Active Baby! Sledované období je 7.-20. října 2019.

*v porovnání s přechozími plenkami Active Baby vel. 1-5

@všem: Pověděli jste už známým o Pampers klubu?

Tým Pampers 04/09/2019 - 10:30 hodin

Vaše zpětná vazba na okamžiky s Pampers

Pampers klub je o vás - maminkách, tatíncích, prarodičích a dalších, kteří mají rádi značku Pampers. Vy jste tu, abyste utvářeli podobu Pampers klubu a aktivit, které v něm máme. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Rádi bychom se proto s vaší pomocí v naší misi zaměřili na Okamžiky s Pampers a zjistili, jaký názor na naši každoměsíční soutěž máte! Účastníte se? Pokud ne, proč? Co můžeme změnit, aby pro vás byla účast zajímavá?

vyhherci-okamziky-s-pampers Za rok působení Pampers klubu jsme obdarovali 10 děťátek měsíčním balením plenek Pampers Premium Care. @seety @lenny.21 @Ajronlejdy @mimulko se s námi podělily o radost z výhry :)

Podělte se o názor

Abychom mohli snáze vyhodnotit vaši zpětnou vazbu, připravili jsme krátký dotazník, který nám pomůže porozumět vašim potřebám. Na konci dotazníku se můžete rozepsat a my vaše odpovědi a doporučení pečlivě zvážíme. Zpětnou vazbu budeme sbírat do konce září.

Dát zpětnou vazbu na okamžiky s Pampers

Hotovo? Shrňte váš názor v komentáři!

Tým Pampers 09/08/2019 - 16:32 hodin

Výběr té nejlepší ochrany pro vaše děťátko

Během několika posledních měsíců jsme měli příležitost diskutovat o našich zkušenostech s plenkami Pampers v rámci misí a také projektů, kde vybraní členové Pampers klubu dostali možnost plenky vyzkoušet.

Výběr plenky

Najít nejlepší možnou ochranu pro naše nejmenší není lehké pro žádného z rodičů. I proto je tu Pampers klub, který vám dává možnost vyzkoušet plenky Pampers, sdílet vaše zkušenosti a poznat zkušenosti ostatních rodičů.

Maminka Kikeciperka hodnotí Pampers Active Baby, které jsme testovali loňský podzim:

Tak konečně jsme našli svou správnou variantu plenek, krásné voní a co je na nich nejdůležitější, že nám vydrží opravdu celou noc [...] a pyžamko máme suché a čisté. Jelikož jsme přešli na plenky číslo 4, tak jsme měli problém najít ty správné, jelikož se mi oprudila snad ze všech, zkusili jsme Pampers Active Baby a naprostá bomba, jsem konečně spokojena jak já tak i moje Bětuška.

Členka Petule15 na blogu misí Pampers sdílí svoji zkušenost:

Plenky Pampers jsem poprvé vyzkoušela u své neteře před 2,5 lety. Nyní je používám i u svého 14 měsíčního syna. Plenky Pampers a vlhčené ubrousky Pampers používáme od jeho narození. Jedině Pampers mu krásně sedí a není opruzený. Zadeček má v suchu. V noci nemusím opakovaně přebalovat, vydrží dlouho a neprotečou. Ideální na dlouhé cestovaní. Jsem za Pampers moc ráda. Budeme používat i na další miminko. [...]

me.and.tyli s námi v našem posledním projektu testovala plenkové kalhotky Pampers Premium Care Pants:

Už dříve jsme používali Premium Care, vlastně už od porodnice :-) Teď jsme měli možnost vyzkoušet Pants a paráda. Zrovna je u nás období učení na nočník a nemůžou být lepší plenky než Pants, které prostě stáhnu a zas natáhnu, klidně 5x za hodinu :-D Balík už jsem další koupila, střídám ho teď s klasickými plínkami Pampers, vážně nám vyhovují! Po celé noci je plína plná, ale není zvenčí ani zevnitř vůbec mokrá!! A jsou úžasně pružné a voňavé :-)

Hlasujte!

Proč jste si vy vybrali plenky Pampers?

značka s dlouhou historií

24 Hlasů, 45%

doporučení od přátel

10 Hlasů, 19%

vysoká kvalita použitých materiálů

32 Hlasů, 60%

šetrnost k dětské pokožce

36 Hlasů, 68%

účinnost - udržuje moje děťátko v suchu

39 Hlasů, 74%

jiné (dám vědět v komentáři)

0 Hlasů, 0%
Můžete vybrat více odpovědí 53

Sdílejte příspěvek na sociálních sítích s hashtagy #PampersKlub a dejte přátelům a sledujícím vědět, proč jsou Pampers ty pravé plenky pro vaše dítě.

@všem: Co vás přimělo dát přednost Pampers před jinými značkami?

Tým Pampers 16/07/2019 - 10:15 hodin

Mise #13: Užijte si pohodové léto s Pampers Splashers!

Vrací se nám letní počasí a s ním i možnost vyrazit k vodě a zchladit horká těla na nejbližším koupališti. Věděli jste, že díky plenkám Pampers Splashers mohou i ti nejmenší ve vodě vesele dovádět?

Pampers Splashers

Padnou jako plavky - Chrání jako Pampers*

Plenkové kalhotky Pampers Splashers na rozdíl od běžných plenek ve vodě nenasáknou, takže vašemu dítěti pohodlně padnou, mokré i suché. Splashers jsou proto ideální plenkové kalhotky do bazénu, na pláž, do akvaparku apod. Boky plenkových kalhotek Pampers Splashers se dají snadno roztrhnout pro snadné svlékání bez nepořádku. Jsou potištěné obrázky na téma plavání, a díky tomu vypadají jako opravdové plavky. Díky Pampers Splashers si v bazénu užijete ještě víc legrace.

1

Nenasáknou ve vodě

...takže se vaše dítě může cachtat bez omezení.

2

Dual Leak-Guard Barries®

...pro bezpečnou ochranu ve vodě a zadržení nepořádku.

3

360° pružný pas

...pro dokonalé pohodlí a snadné oblékání – dokonce i za mokra.

4

Boky, které se dají snadno roztrhnout

...pro rychlou a snadnou výměnu plenky.

*Chrání před protečením ve vodě.

Hlasujte!

Podívejte se také na naše nejnovější téma okamžiků s Pampers, kde s námi můžete sdílet první dovádění vašeho děťátka ve vodě, třeba v plenkách Pampers Splashers!

@všem: Chystáte se k vodě? Preferujete aquaparky, nebo přírodní koupaliště?

Tým Pampers 20/06/2019 - 11:30 hodin

Mise #12: Nedoklubko slaví 17. narozeniny!

Popřejte mu přispěním do sbírky na podporu rodičů předčasně narozených dětí.

Vy, co jste s námi od počátku Pampers klubu, Nedoklubko jistě znáte díky našemu úplně prvnímu projektu, ve kterém jsme podpořili předčasně narozená miminka. Pro vás, co jste mezi námi noví...

Už více než 50 let důvěřují rodiče v péči o děti značce Pampers. Tuto důvěru si bereme k srdci a je pro nás inspirací, abychom vyráběli stále lepší produkty, které budou plnit potřeby všech miminek – i těch úplně nejmenších. Proto jsme v roce 2018 ve spolupráci s neziskovou organizací Nedoklubko přinesli do České republiky naše nejmenší plenky pro ty největší bojovníky – řadu Pampers Preemie Protection, která je vhodná i pro ta nejmenší miminka do dlaně. Od té doby jsme hrdým partnerem Nedoklubka.

 • Nedoklubko

  Nezisková organizace Nedoklubko již 17 let pomáhá rodinám předčasně narozených miminek...

 • Pampers

  a od roku 2018 je Pampers jejím hrdým partnerem.

Nedoklubko je nezisková organizace, která podporuje rodiče předčasně narozených dětí. Jednou z jejích hlavních činností je koordinování projektu Mámy pro mámy, v rámci kterého vyrábí maminkám nedonošeňátek v porodnicích malé dárkové balíčky. V balíčku maminky najdou povzbuzující vzkazy, informační letáčky a háčkované dárky - chobotničky pro miminka, brož nebo háčkované srdíčko.

Pomůžete Nedoklubku posunout se blíže k cílové částce?

V České republice se každoročně narodí přibližně 9 000 dětí předčasně a Nedoklubko je chce všechny podpořit. Náklady na výrobu 1 balíčku je 17 korun, takže aby mohli v Nedoklubku vyrobit dáreček pro všech 9 000 rodin, musí vybrat 153 tis. Kč.

Nedoklubko Darujme.cz

Pomoci rodinám nedonošených miminek


Stačí darovat 17 korun, abyste podpořili jednu maminku po předčasném porodu. Když darujete 170 korun, podpoříte 10 rodin předčasně narozeného miminka...😊 Do konce aktivity zbývají ještě 4 dny - každý dar se počítá!

AKTUALIZACE 2.7.2019
Sbírka byla ukončena a i díky vám se podařilo vybrat celou cílovou částku na pomoc rodinám předčasně narozených mimienk. Děkujeme!💙

Vašich 17 korun může podpořit jednu rodinu předčasně narozeného miminka.

Kolik rodin s námi podpoříte?

Jednu 🙏

8 Hlasů, 44%

Deset 😍

3 Hlasů, 17%

Více 🤩

7 Hlasů, 39%

Pokud vás zajímají aktivity organizace Nedoklubko, navštivte jejich stránky na www.nedoklubko.cz. Více o našem prvním projektu Pampers Preemie Protection se dozvíte na stránce projektu.

@všem: Byli jste s námi v našem prvním projektu? Chystáte se podpořit rodiny předčasně narozených miminek?

Tým Pampers 22/05/2019 - 13:55 hodin

Mise #11:

Dětské vlhčené ubrousky

Udržovat miminko v čistotě a pohodlí neznamená pouze vybrat tu správnou plenku. Nepostradatelnými pomocníky rodičů se dnes staly vlhčené ubrousky, které lze používat nejen při přebalování, ale také při utírání ručiček či obličeje po jídle nebo hře.

Jaké používáte pro své děťátko vy? A co je pro vás při výběru vlhčených ubrousků důležité?

Hlasujte!

Jakou značku vlhčených ubrousků používáte?

Bella Baby Happy

3 Hlasů, 3%

Hipp

9 Hlasů, 8%

Huggies

3 Hlasů, 3%

Linteo

9 Hlasů, 8%

Pampers

73 Hlasů, 63%

Panda

0 Hlasů, 0%

Jiné

17 Hlasů, 15%

Vlhčené ubrousky nepoužívám

2 Hlasů, 2%

Jaká hlavní kritéria jsou pro vás důležitá při výběru dětských vlhčených ubrousků?

Tloušťka ubrousku

15 Hlasů, 13%

Vlhkost ubrousku

61 Hlasů, 53%

Velikost ubrousku

11 Hlasů, 9%

Vůně ubrousku

14 Hlasů, 12%

Výhodná cena

34 Hlasů, 29%

Obsah čisticího mléka

6 Hlasů, 5%

Ochrana pokožky

58 Hlasů, 50%

Uzavíratelný obal

39 Hlasů, 34%

Ubrousky bez parfemace

42 Hlasů, 36%

Šetrnost k životnímu prostředí / rozložitelnost

20 Hlasů, 17%

Jiné

2 Hlasů, 2%
Můžete vybrat více odpovědí 116

Dejte nám vědět v komentáři, jaký typ vlhčených ubrousků používáte a jak jste s nimi spokojeni?

pigi 02/05/2019 - 16:30 hodin

Mise #10:

Představujeme vám novou sekci - Dárky!

V naší jubilejní 10. misi jsme si pro vás připravili malý dárek - lépe řečeno několik malých dárečků!
Protože s námi již 8 měsíců sdílíte své postřehy, návrhy, ale i zvyklosti a osobní příběhy, rádi bychom vám poděkovali a dali něco na oplátku.

Připravili jsme pro vás novou sekci Dárky, kde již nyní najdete první dáreček - novorozenecké a milníkové šablony na sociální sítě pro vaši holčičku nebo chlapečka!

Prohlédnout si stránku s dárky

mise-10-darky

Hlasujte!

Stáhli jste si váš dáreček - novorozenecké a milníkové šablony?

Ano, využiji je na svých sociálních sítích nebo ve fotoalbu.

79 Hlasů, 77%

Ne, líbila by se mi spíše šablona na...Dám vědět v komentáři!

23 Hlasů, 23%

Dejte nám vědět, jaké další šablony by se vám líbily!

pigi 16/04/2019 - 10:15 hodin

Mise #9:

Je váš profil připraven na další projekt?

Ano - další projekt je za dveřmi a my mimo jiné hledáme maminky a tatínky, kteří jsou aktivní na sociálních sítích a kteří budou sdílet zkušenosti s produktem online. socialni-site

Aktivujte propojení sociálních sítí

Jděte do nastavení vašeho profilu na část Sociální sítě. Klikněte na Upravit a propojte si vaše účty oblíbených sociálních sítí s účtem v Pampers klubu.

Aktivujte si připojení sociálních sítí

Hlasujte!

Propojili jste si už váš účet Pampers klubu s účty na sociálních sítích?

Ano, účty jsem propojil/a a jsem tak připraven/á na další projekt!

62 Hlasů, 74%

Ne, ještě ne, ale chystám se.

22 Hlasů, 26%

Ujistěte se, že máte povolené také zasílání emailů v sekci "Jak Vás můžeme kontaktovat?" - jak jinak vás můžeme pozvat do našich nových projektů?😉😊

@všem: Sledujete aktivity #PampersKlub? Těšíte se, co nového se chystá? :)

pigi 26/03/2019 - 11:55 hodin

Mise #8:

V naší další misi jsme zvědaví, kde jste jste narazili na nejlepší akci na nákup plenek Pampers, která by potěšila i ostatní členy Pampers klubu!

Hlasování již skončilo!

Kde jste nedávno narazili na nejvýhodnější akci pro nákup plenek Pampers?

Tesco

40 Hlasů, 18%

Albert

13 Hlasů, 6%

Rossmann

16 Hlasů, 7%

dm

32 Hlasů, 14%

Teta drogerie

54 Hlasů, 24%

Alza.cz

10 Hlasů, 5%

Mall.cz

17 Hlasů, 8%

Jinde (napíšu v komentáři)

39 Hlasů, 18%

Hlasujte pro svůj oblíbený obchod a podělte se o vaši poslední výhodnou koupi plenek Pampers v komentáři! Sdílejte svůj příspěvek na svých sociálních sítích nebo ve zprávě s ostatními rodiči, aby jim neunikly ty nejlepší nabídky v obchodech!

@všem: Kde nakupujete plenky Pampers nejčastěji?

Souhlas pro soubory cookies