Tým Pampers 03/02/2020 - 10:49 hodin

Mise #22: Plenky Pampers Pure Protection

Protože se chceme vyvíjet odpovědným způsobem, dbáme také na to, abychom se starali o svět, ve kterém děti vyrůstají. Abychom co nejvíce omezili vliv na životní prostředí, vytyčili jsme si jako jeden z cílů používání více ekologických materiálů z udržitelných zdrojů. Tak přišly na svět plenky Pampers Pure Protection.

pampers-pure

Plenky Pampers Pure Protection jsou vyrobeny z nadýchané buničiny z udržitelných zdrojů a za použití 100% obnovitelné elektrické energie. Protože si vaše děťátko zaslouží starostlivou péči o pokožku bez kompromisů, poskytují plenky Pampers Pure Protection spolehlivý pocit sucha po dobu až 12 hodin. Jejich vlastnosti budete vy i vaše děťátko milovat také díky veselým obrázkům a indikátoru vlhkosti pro větší jistotu.

Co plenky Pampers Pure Protection nabízí?

 1. 100% ochrana od značky Pampers

  Neměli byste být nuceni dělat kompromisy, proto plenky Pampers Pure Protection nabízejí až 12 hodin spolehlivé ochrany proti protečení a indikátor vlhkosti pro větší jistotu.

 2. Vylepšené bavlnou, dermatologicky testované

  Vyrobené z bavlny a měkkých rostlinných vláken. Nadýchaná buničina z udržitelných zdrojů a další pečlivě vybrané materiály. Pro starostlivou ochranu pokožky.

 3. 0 % parfemace, bělidel na bázi chloru

  Plenky Pampers Pure Protection neobsahují ani pleťové mléko ani žádnou z 26 látek klasifikovaných směrnicí EU jako alergeny.

 4. Nakládání se zdroji

  99,35 % všech materiálů vstupujících do továrny pochází ze zdrojů, které byly v loňském roce buď opětně použité, recyklované nebo obnovené. Žádný odpad z výroby nejde na skládky nebezpečného odpadu, ale je recyklován nebo opětně použit.

Pampers Pure Protection

Přesvědčily vás plenky Pampers Pure Protection svými vlastnostmi? Je nějaká vlastnost plenek, která vám chybí a kterou byste uvítali? Dejte nám vědět v komentáři!

Vyhrajte plenky Pampers Pure Protection!
Už jste vyzkoušeli plenky Pampers Pure? Zúčastněte se našich únorových okamžiků s Pampers a vyhrajte mega balení těchto plenek! Více informací na stránce okamžiky s Pampers.

Únorové okamžiky s Pampers

Tým Pampers 07/01/2020 - 16:00 hodin

Mise 21: Nákup plenek online

V naší nejnovější misi se zajímáme o vaše názory a zkušenosti s nákupem plenek online.

mise-nákup-plenek Dnes je nakupování online čím dál tím víc populární. Nejedna maminka je určitě ráda využije například při nákupu většího balení plenek, aby se nemusela vláčet s několikakilovým balením z prodejny až domů.

Sdílejte s námi váš pohled na výhody a nevýhody nakupování online v porovnání s kamennými obchody. Najděte si 5 minut a vyplňte několik krátkých otázek našeho dotazníku:

Vyplnit dotazník mise

Kde online nakupujete plenky Pampers za nejlepší ceny? Nebo dáváte přednost kamenným obchodům?

Tým Pampers 02/12/2019 - 15:39 hodin

Plenky jako vánoční dárek

Máme za sebou první adventní víkend a přípravy na vánoční svátky pomalu začínají. Výzdoba domácnosti, pečení cukroví, vánoční trhy a v neposlední řadě nákupy dárků, které našim nejbližším udělají radost.

mise-vanoce-darky

Jak je to s vámi a vašimi vánočními dárky? Dostáváte pod stromeček plenky pro vaše děťátko? A jak se na takový dárek díváte, dělá vám radost? Hlasujte v krátké anketě a podělte se o váš názor v komentáři.

Hlasujte!

Dostáváte pod stromeček plenky pro Vaše děťátko?

Ano a jsem za to ráda

148 Hlasů, 56%

Ano, ale raději bych dostala jiný typ dárku

7 Hlasů, 3%

Ne, ale nevadí mi to

34 Hlasů, 13%

Ne, ale ráda bych

74 Hlasů, 28%

Pokud plenky pro Vaše děťátko k Vánocům dostáváte...od koho?

Partner

12 Hlasů, 5%

Rodiče

139 Hlasů, 53%

Prarodiče

95 Hlasů, 36%

Sourozenci

38 Hlasů, 14%

Přátelé

34 Hlasů, 13%

Někdo jiný

37 Hlasů, 14%

Plenky nedostávám

33 Hlasů, 13%
Můžete vybrat více odpovědí 263

Tým Pampers 08/11/2019 - 10:34 hodin

Listopad měsícem nedonošených miminek

V Pampers máme za cíl podporovat zdravý a šťastný vývoj dětí po celém světě a za více než 50 let své existence jsme přišli na trh s produkty, které neustále inovujeme podle potřeb miminek. V portfoliu tak máme produkty pro každé stadium vývoje miminka. Od klasické plenky pro novorozeňátka, přes plenkové kalhotky pro batolata, která jsou už více v pohybu nebo se brání přebalování. Dlouho jsme ale postrádali produkt pro ta úplně nejmenší miminka, která potřebují tu nejjemnější a nejlepší ochranu …

Naše nejmenší plenky pro ty největší bojovníky

Plenky Pampers Preemie Protection byly vyvinuty ve spolupráci se zdravotními sestrami novorozeneckých JIP. Jsou to zatím naše nejmenší plenky, které jsou speciálně navrženy i pro ta nejdrobnější a nejzranitelnější miminka vážící od 800 g do 2,3 kg tak, aby respektovaly tvar tělíčka a tím jim umožnily zdravý tělesný vývoj a pohodlí.

Od léta roku 2018 Pampers zdarma dodává plenky Pampers Preemie Protection do všech 12 českých nemocnic s jednotkami intenzivní péče pro předčasně narozená děťátka. Za dobu spolupráce s českými nemocnicemi Pampers darovalo více než 960 000 plenek pro ta nejmenší miminka, která by se vešla i do dlaně.

Pampers Preemie Protection P-3 Pampers Preemie Protection velikosti P-3, naše nejmenší plenka pro miminka do dlaně.

17. listopad – světový den předčasně narozených dětí

Pampers spojilo své síly s Nedoklubkem, největší neziskovou nestátní organizací v České republice, která podporuje rodiny předčasně narozených dětí. Společně usilujeme o podporu zranitelných miminek, pro které jsou nejmenší plenky Pampers Preemie Protection určeny. Nedoklubko je současně hlavním organizátorem oslav Světového dne předčasně narozených miminek, který je určen na 17. listopad.

Pojďme 17. listopadu mimo oslavy Sametové revoluce vzpomenout také všechna nedonošeňátka, podpořit je a jejich rodiče vzkazem a povzbuzením do dalších dní.

Sdílejte článek s přáteli a informujte je o aktivitách Pampers a Nedoklubka na pomoc předčasně narozeným miminkům. Více informací o plenkách a Nedoklubku najdete v článcích na blogu našeho projektu Pampers Preemie Protection.

Nedonošeňátka v okamžicích s Pampers

Všem předčasně narozeným miminkům a jejich rodičům věnujeme listopadové téma okamžiků s Pampers. Zachyťte jedinečné okamžiky s vaším děťátkem a vyjádřete podporu nedonošeňátkům sdílením příspěvku na sociálních sítích s hashtagem #powerofbabies a #purpurovylistopad.

Okamžiky s Pampers


Téma předčasného porodu je pro mnoho maminek něčím nepříjemným. Jak se na to díváte vy? Mluvíte otevřeně o vaší zkušenosti či zkušenostech vašich přátel? Pomozte nám šířit povědomí o tomto tématu a aktivitách Pampers a Nedoklubka.

Tým Pampers 21/10/2019 - 09:48 hodin

Mise na říjen 2: Za kým jdete pro radu ohledně rodičovství?

Všichni víme, že stát se prvorodičem je významnou událostí v životě člověka a tento krok přináší nové výzvy a neznámé situace. Tým společnosti Pampers by proto rád rozuměl tomu, komu důvěřujete a kde hledáte radu ohledně rodičovství.

Pomozte nám pochopit vaše nevyřčené obavy a myšlenky týkající se rodičovství. Zúčastněte se níže krátké ankety a napište nám do komentáře, jaké otázky vás napadají.

Hlasujte v krátké anketě

Kde hledáte rady ohledně rodičovství?

U svých rodičů

80 Hlasů, 47%

U přátel, které mají děti

50 Hlasů, 29%

U lékaře

9 Hlasů, 5%

Online

30 Hlasů, 18%

Jinde – napište v komentáři!

2 Hlasů, 1%

Odpovědi na jaké otázky nejčastěji hledáte? Zanechte komentář!

Tým Pampers 17/10/2019 - 13:15 hodin

Výsledky mise v září: Vaše zpětná vazba na okamžiky s Pampers

V naší zářijové misi jsme se zajímali o to, jak se vám líbí naše každoměsíční soutěž okamžiky s Pampers. Děkujeme všem členům a členkám Pampers klubu, kteří hlasovali a podělili se o názor. Zde jsou výsledky:

moments-results

Polovina hlasujících se okamžiků s Pampers ještě nezúčastnila. Co jsou nejčastější důvody?

 • 40 % označilo za důvod soukromí děťátka

Naše témata jsou vyhlašovaná obecně a je jen na vás, jak fotku pojmete. Děťátko můžete zachytit např. otočené nebo na bříšku tak, aby nebyl vidět jeho obličej.

 • 32 % označilo za důvod to, že nevidí reálnou šanci vyhrát

I pro vás máme skvělou zprávu. Od srpna jsme zvýšili počet vítězů z jednoho hned na 3. To znamená 3x větší šanci vyhrát!

Jaká témata byste si přáli v okamžicích s Pampers?

 • veselé chvíle, Vánoce, spánek, sourozenci a mnoho dalších

Můžeme prozradit, že na některé z těchto témat se můžete těšit! :)

Děkujeme také za rozepsání vaší zpětné vazby a doporučení. Vše jsme s celým týmem Pampers bedlivě prošli a budeme se snažit je v dalších aktivitách realizovat.

Maminka Tedys se ráda podívá na fotečky ostatních maminek.

Moc se mi to líbí :-) Člověk se podívá na fotky a přečte si povídání o nich.


bettynka26 by uvítala možnost sdílení fotografií také mimo sociální sítě.

Bylo by fajn, kdyby okamžiky nebylo možné dávat jen na FB nebo Instagram, ale třeba i na svůj blog na Modrém koníku. Já třeba sociální sítě nemám a tím pádem nemohu zkusit štěstí s okamžiky, což je velká škoda.


Členka marieruc by ráda viděla více plenek přímo v "akci" :)

Moc se mi to líbí, víc bych upřednostnila, aby šly plenky vidět v praxi.


Co na výsledky říkáte?
Pokud jste nám nestihli dát zpětnou vazbu, napište nám svůj názor na okamžiky s Pampers do komentáře.

Tým Pampers 07/10/2019 - 15:00 hodin

Mise na říjen: Pozvěte přátele do Pampers klubu!

Cílem společnosti Pampers je podporovat zdravý a šťastný vývoj každého dítěte a neustále proto pracujeme na zlepšování našich výrobků. Naslouchali jsme pozorně vaší zpětné vazbě na plenky Pampers Active Baby, proto mají nové vylepšené Active Baby 2x lepší* ochranu proti protečení, kterou můžete s vaším děťátkem vyzkoušet hned teď!

Přihlaste se do půlnoci 13. října do našeho nejnovějšího projektu, ve kterém 500 šťastných maminek, tatínků a jejich batolat dostane možnost vyzkoušet nové vylepšené plenky Pameprs Active Baby.

Pozvěte přátele do Pampers klubu!

mise-rijen-1 Čím více nás v Pampers klubu bude, tím silnější hlas budeme mít při ovlivňování budoucích aktivit značky Pampers! Pozvěte kamarády rodiče nebo těhotné kamarádky, aby se do připojili do Pampers klubu.

Jak pozvat nové členy?

mise-pozvete-pratele mobile

 1. Přihlaste se ke svému účtu v Pampers klubu.
 2. Klikněte na malou šipku (3 čárky) v horním rohu lišty nabídek.
 3. Klikněte na Pozvat přátele a sdílejte s nimi váš unikátní odkaz emailem, SMSkou, na WhatsAppu či Messengeru, nebo jej jednoduše zkopírujte a vložte do příspěvku na Instagramu.
 4. Pokud se někdo úspěšně zaregistruje pomocí vašeho odkazu, ve vašem profilu uvidíme, kolik nových členů jste pozvali do Pampers klubu.

Čím více nových členů přivedete, tím lépe! Jako poděkování za registraci nejvíce nových maminek a tatínků odměníme 3 členy balením plenek Pampers Active Baby! Sledované období je 7.-20. října 2019.

*v porovnání s přechozími plenkami Active Baby vel. 1-5

@všem: Pověděli jste už známým o Pampers klubu?

Tým Pampers 04/09/2019 - 10:30 hodin

Vaše zpětná vazba na okamžiky s Pampers

Pampers klub je o vás - maminkách, tatíncích, prarodičích a dalších, kteří mají rádi značku Pampers. Vy jste tu, abyste utvářeli podobu Pampers klubu a aktivit, které v něm máme. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá!

Rádi bychom se proto s vaší pomocí v naší misi zaměřili na Okamžiky s Pampers a zjistili, jaký názor na naši každoměsíční soutěž máte! Účastníte se? Pokud ne, proč? Co můžeme změnit, aby pro vás byla účast zajímavá?

vyhherci-okamziky-s-pampers Za rok působení Pampers klubu jsme obdarovali 10 děťátek měsíčním balením plenek Pampers Premium Care. @seety @lenny.21 @Ajronlejdy @mimulko se s námi podělily o radost z výhry :)

Podělte se o názor

Abychom mohli snáze vyhodnotit vaši zpětnou vazbu, připravili jsme krátký dotazník, který nám pomůže porozumět vašim potřebám. Na konci dotazníku se můžete rozepsat a my vaše odpovědi a doporučení pečlivě zvážíme. Zpětnou vazbu budeme sbírat do konce září.

Dát zpětnou vazbu na okamžiky s Pampers

Hotovo? Shrňte váš názor v komentáři!

Tým Pampers 09/08/2019 - 16:32 hodin

Výběr té nejlepší ochrany pro vaše děťátko

Během několika posledních měsíců jsme měli příležitost diskutovat o našich zkušenostech s plenkami Pampers v rámci misí a také projektů, kde vybraní členové Pampers klubu dostali možnost plenky vyzkoušet.

Výběr plenky

Najít nejlepší možnou ochranu pro naše nejmenší není lehké pro žádného z rodičů. I proto je tu Pampers klub, který vám dává možnost vyzkoušet plenky Pampers, sdílet vaše zkušenosti a poznat zkušenosti ostatních rodičů.

Maminka Kikeciperka hodnotí Pampers Active Baby, které jsme testovali loňský podzim:

Tak konečně jsme našli svou správnou variantu plenek, krásné voní a co je na nich nejdůležitější, že nám vydrží opravdu celou noc [...] a pyžamko máme suché a čisté. Jelikož jsme přešli na plenky číslo 4, tak jsme měli problém najít ty správné, jelikož se mi oprudila snad ze všech, zkusili jsme Pampers Active Baby a naprostá bomba, jsem konečně spokojena jak já tak i moje Bětuška.

Členka Petule15 na blogu misí Pampers sdílí svoji zkušenost:

Plenky Pampers jsem poprvé vyzkoušela u své neteře před 2,5 lety. Nyní je používám i u svého 14 měsíčního syna. Plenky Pampers a vlhčené ubrousky Pampers používáme od jeho narození. Jedině Pampers mu krásně sedí a není opruzený. Zadeček má v suchu. V noci nemusím opakovaně přebalovat, vydrží dlouho a neprotečou. Ideální na dlouhé cestovaní. Jsem za Pampers moc ráda. Budeme používat i na další miminko. [...]

me.and.tyli s námi v našem posledním projektu testovala plenkové kalhotky Pampers Premium Care Pants:

Už dříve jsme používali Premium Care, vlastně už od porodnice :-) Teď jsme měli možnost vyzkoušet Pants a paráda. Zrovna je u nás období učení na nočník a nemůžou být lepší plenky než Pants, které prostě stáhnu a zas natáhnu, klidně 5x za hodinu :-D Balík už jsem další koupila, střídám ho teď s klasickými plínkami Pampers, vážně nám vyhovují! Po celé noci je plína plná, ale není zvenčí ani zevnitř vůbec mokrá!! A jsou úžasně pružné a voňavé :-)

Hlasujte!

Proč jste si vy vybrali plenky Pampers?

značka s dlouhou historií

24 Hlasů, 45%

doporučení od přátel

10 Hlasů, 19%

vysoká kvalita použitých materiálů

32 Hlasů, 60%

šetrnost k dětské pokožce

36 Hlasů, 68%

účinnost - udržuje moje děťátko v suchu

39 Hlasů, 74%

jiné (dám vědět v komentáři)

0 Hlasů, 0%
Můžete vybrat více odpovědí 53

Sdílejte příspěvek na sociálních sítích s hashtagy #PampersKlub a dejte přátelům a sledujícím vědět, proč jsou Pampers ty pravé plenky pro vaše dítě.

@všem: Co vás přimělo dát přednost Pampers před jinými značkami?

Tým Pampers 16/07/2019 - 10:15 hodin

Mise #13: Užijte si pohodové léto s Pampers Splashers!

Vrací se nám letní počasí a s ním i možnost vyrazit k vodě a zchladit horká těla na nejbližším koupališti. Věděli jste, že díky plenkám Pampers Splashers mohou i ti nejmenší ve vodě vesele dovádět?

Pampers Splashers

Padnou jako plavky - Chrání jako Pampers*

Plenkové kalhotky Pampers Splashers na rozdíl od běžných plenek ve vodě nenasáknou, takže vašemu dítěti pohodlně padnou, mokré i suché. Splashers jsou proto ideální plenkové kalhotky do bazénu, na pláž, do akvaparku apod. Boky plenkových kalhotek Pampers Splashers se dají snadno roztrhnout pro snadné svlékání bez nepořádku. Jsou potištěné obrázky na téma plavání, a díky tomu vypadají jako opravdové plavky. Díky Pampers Splashers si v bazénu užijete ještě víc legrace.

1

Nenasáknou ve vodě

...takže se vaše dítě může cachtat bez omezení.

2

Dual Leak-Guard Barries®

...pro bezpečnou ochranu ve vodě a zadržení nepořádku.

3

360° pružný pas

...pro dokonalé pohodlí a snadné oblékání – dokonce i za mokra.

4

Boky, které se dají snadno roztrhnout

...pro rychlou a snadnou výměnu plenky.

*Chrání před protečením ve vodě.

Hlasujte!

Podívejte se také na naše nejnovější téma okamžiků s Pampers, kde s námi můžete sdílet první dovádění vašeho děťátka ve vodě, třeba v plenkách Pampers Splashers!

@všem: Chystáte se k vodě? Preferujete aquaparky, nebo přírodní koupaliště?

Souhlas pro soubory cookies