Mise Pampers

Vaše přímá linka k týmu Pampers. Dokončete svou poslední klubovou misi!

21/08/18 až 31/12/24

Tým Pampers 08/11/2019 - 10:34 hodin

Listopad měsícem nedonošených miminek

V Pampers máme za cíl podporovat zdravý a šťastný vývoj dětí po celém světě a za více než 50 let své existence jsme přišli na trh s produkty, které neustále inovujeme podle potřeb miminek. V portfoliu tak máme produkty pro každé stadium vývoje miminka. Od klasické plenky pro novorozeňátka, přes plenkové kalhotky pro batolata, která jsou už více v pohybu nebo se brání přebalování. Dlouho jsme ale postrádali produkt pro ta úplně nejmenší miminka, která potřebují tu nejjemnější a nejlepší ochranu …

Naše nejmenší plenky pro ty největší bojovníky

Plenky Pampers Preemie Protection byly vyvinuty ve spolupráci se zdravotními sestrami novorozeneckých JIP. Jsou to zatím naše nejmenší plenky, které jsou speciálně navrženy i pro ta nejdrobnější a nejzranitelnější miminka vážící od 800 g do 2,3 kg tak, aby respektovaly tvar tělíčka a tím jim umožnily zdravý tělesný vývoj a pohodlí.

Od léta roku 2018 Pampers zdarma dodává plenky Pampers Preemie Protection do všech 12 českých nemocnic s jednotkami intenzivní péče pro předčasně narozená děťátka. Za dobu spolupráce s českými nemocnicemi Pampers darovalo více než 960 000 plenek pro ta nejmenší miminka, která by se vešla i do dlaně.

Pampers Preemie Protection P-3 Pampers Preemie Protection velikosti P-3, naše nejmenší plenka pro miminka do dlaně.

17. listopad – světový den předčasně narozených dětí

Pampers spojilo své síly s Nedoklubkem, největší neziskovou nestátní organizací v České republice, která podporuje rodiny předčasně narozených dětí. Společně usilujeme o podporu zranitelných miminek, pro které jsou nejmenší plenky Pampers Preemie Protection určeny. Nedoklubko je současně hlavním organizátorem oslav Světového dne předčasně narozených miminek, který je určen na 17. listopad.

Pojďme 17. listopadu mimo oslavy Sametové revoluce vzpomenout také všechna nedonošeňátka, podpořit je a jejich rodiče vzkazem a povzbuzením do dalších dní.

Sdílejte článek s přáteli a informujte je o aktivitách Pampers a Nedoklubka na pomoc předčasně narozeným miminkům. Více informací o plenkách a Nedoklubku najdete v článcích na blogu našeho projektu Pampers Preemie Protection.

Nedonošeňátka v okamžicích s Pampers

Všem předčasně narozeným miminkům a jejich rodičům věnujeme listopadové téma okamžiků s Pampers. Zachyťte jedinečné okamžiky s vaším děťátkem a vyjádřete podporu nedonošeňátkům sdílením příspěvku na sociálních sítích s hashtagem #powerofbabies a #purpurovylistopad.

Okamžiky s Pampers


Téma předčasného porodu je pro mnoho maminek něčím nepříjemným. Jak se na to díváte vy? Mluvíte otevřeně o vaší zkušenosti či zkušenostech vašich přátel? Pomozte nám šířit povědomí o tomto tématu a aktivitách Pampers a Nedoklubka.

3 Komentáře

Bozena • 10/11/2019 - 20:38 hodin

Ze svého okolí znám zatím jenom pozitivní příběhy o tomto tématu, je rozhodně správně se o tom bavit a šířit osvětu.

Hrdamama • 12/11/2019 - 11:26 hodin

Jsem ve spoustech skupinkach, kde maminky pišou sve probehy. Nekteré miminka byli opravdu malinke. Nastesti jsem jeste nenarazila na probeh, ktery by nemel štastný konec. Ted cekam druhé dite a doufám, ze bude vse vporadku. Deti jsou nejvetsi bojovnici na svete. Je super, ze se snazite pomahat.

Tým Pampers Verified Ověřený účet. Propojte si, prosím, aspoň jeden z účtů sociálních sítí se svým účtem. tým Pampers klubu15/11/2019 - 12:59 hodin

@Hrdamama: Děkujeme za komentář. Přejeme hodně zdraví vám i novému přírůstku do rodiny!

kockadanovita • 26/11/2019 - 10:17 hodin

V mém okolí pár nedonošeňátek je. Je pravda, že se vždy jednalo o maminky, které věděli dopředu, že porod bude problém. Nicméně všechny jsou v rámci možností v pořádku. Mají sice drobné zdravotní problémy, nebo vědí, že do budoucna mít budou. kupříkladu ztráta periferního vidění - no holt si neudělá pilotní průkaz. Ale všechny maminky to berou statečně a přeji jim, i těm které neznám, hodně sil a optimismu do budoucna. Je potřeba nejen šířit informace, ale také lidský přístup. Páni doktoři někdy tou svojí hantýrkou dost lidi děsí. Kamarádka mi vyprávěla, jak na kontrole v rizikovce jí pan doktor řekl: No a kdyžtak ukončíme těhotenství. No málem jí trefilo. Až potom jí došlo, že se tím myslí porod. Komunikace je základ, ale bez porozumnění to nejde. A to neplatí jen v tomto ohledu.

Zpět nahoru

Souhlas pro soubory cookies