pigi 12/02/2019 - 18:11 hodin

Mise #6:

Jaká témata ohledně péče o vaše miminko vás zajímají? Kde hledáte informace?

Pomozte nám porozumět, jaká témata týkající se vašeho miminka vás zajímají a kde na internetu vyhledáváte relevantní informace. Vaše odpovědi nám pomohou při vytváření takového obsahu pro další projekty a aktivity, který vás zajímá!

Mise ukončena.
Děkujeme za vaše odovědi!


Výsledky 6. mise

Jaké informace ohledně rodičovství a péče o miminko vás zajímají? Kde tyto informace hledáte? To vše nászajímalo v naší 6. misi. Podívejte se na výsledky:

  • 96 % z vás navštěvuje internetové stránky/blogy/fóra nebo sleduje jedince/skupiny na sociálních sítích, které se týkají péče o miminko a rodičovství;
  • z toho 30 % své oblíbené stránky navštěvuje jednou nebo víckrát za den;
  • nejvíce vás zajímají informace o výrobcích pro děti (plenky, kosmetika atp.), zdraví miminka a výživě a kojení;
  • nejzajímavější jsou pro vás pak webové stránky pro maminky jako modrykonik.cz, emimino.cz a maminka.cz, známé maminky na sociálních sítích a velké Facebookové skupiny.

@všem: Zaujaly vás výsldky mise? Podělte se o ně s ostatními pomocí sdílejících tlačítek níže 👇 a pochlubte se členstvím v #pampersklub!

8 Komentáře

makovec • 13/02/2019 - 18:06 hodin

Podle věku dítěte, nejdříve třeba jak miminko uspat, bolení bříška, co pomůže na růst zoubků, zavádění příkrmů, další svačinky, jak je naučit pít z hrnečku, jak na nočník, různá očkování. Dětská homeopatika, kosmetika. Je toho mnoho, víc mě teď nenapadá :)

Milis666 • 14/02/2019 - 08:36 hodin

Zajímá mě hlavně výživa a dětská kosmetika.Dost mě zaskočil třeba poslední test čajů, kde dětské čaje vůbec nedopadli dobře.Informace hledám na netu v různých recenzích a v časopisech o mateřství.

Lenuska27 • 18/02/2019 - 18:03 hodin

Hledám např. recepty pro miminka, vývoj, příkrmy. Informace hledám výhradně na specializovaných internetových stránkách nebo se zeptám na radu mé mamči, která je zároveň dětská zdravotní sestra :)

Kika1 • 18/02/2019 - 23:14 hodin

Vzhledem k tomu že jsem teprve těhu tak mě zajímá vše kolem těhotenství. Hledám rady a typy co miminko po narození potřebuje. Např. Vybavicka, kosmetika apod.

Julinkaak Verified Ověřený účet. Propojte si, prosím, aspoň jeden z účtů sociálních sítí se svým účtem. 20/03/2019 - 19:56 hodin

Já si hledám informace o příkrmech, vývoj měsíc po měsíci a o zdraví miminka. Hledám různě po netu. Měli jsme dost problému na začátku, tak se snažím vše hledat pečlivě.. hlavně sleduju na instagramu hodně maminek, některé tam mají taky super rady :-))

Lucie95 • 26/03/2019 - 12:25 hodin

Určitě jako první jsem hledala typy jak ulevit dítěti při růstu zoubků, jak ho uspat, hledala jsem vhodné UM, plenky a krémy na opruzeniny, jak naučit dítě na nočník, jak pít z hrnečku, vařit příkrmy první, jaké potraviny nejsou vhodné v určitém věku, čemu se vyvarovat doma při prvních náznacích chůze dítěte, výběr hraček a motivace dítěte k rozvíjení jeho motoriky. Hledala jsem hodně na internetu i z knih, hodně pomohly diskuze na modrém koníkovi, nebo články od pampers, také aplilace od nutrimimi, něco poradily babičky něco se učíme sami. Každý den je svým způsobem jiný.

pigi Verified Ověřený účet. Propojte si, prosím, aspoň jeden z účtů sociálních sítí se svým účtem. tým Pampers klubu27/03/2019 - 14:37 hodin

@Lucie95: A to je na tom to krásné...:)

Karbulka Verified Ověřený účet. Propojte si, prosím, aspoň jeden z účtů sociálních sítí se svým účtem. 26/03/2019 - 13:14 hodin

Nejčastěji hledám správný vývoj miminka a zkušenosti ostatních maminek. Hledám na různých diskuzních forech a instagramu. Nicméně každé mimi je jiné a každé potřebuje jiný čas a péči :)

Cocolino • 29/03/2019 - 11:50 hodin

Informace hledám na různých stránkách na netu...

Zpět nahoru

Souhlas pro soubory cookies