mise

Mise Pampers

Vaše přímá linka k týmu Pampers. Dokončete svou poslední klubovou misi!

21/08/18 až 31/12/24

Tým Pampers 25/03/2020 - 09:00 hodin

Pravdy a mýty o plenkových kalhotkách

Od chvíle, kdy jste se stali rodiči, pravděpodobně dostáváte mnoho dobře míněných "zaručených" rad k výchově vašich dětí. Nechovej to dítě, když pláče, nikdy se pak nenaučí samo přestat. Nebo Čím víc dítě unavíš, tím lépe bude spát. A tak dále, a tak dále... Možná vás to překvapí, ale existují i ​​mýty a nepravdy obklopující takovou (ne)obyčejnou věc, jakou jsou plenkové kalhotky! Jste připraveni zjistit, co je pravda a co mýtus? Pak pokračujte ve čtení!

Photo by Isaac Del Toro on Unsplash

 1. Moje dítě je na nošení plenkových kalhotek příliš malé

  Jedním z největších mýtů ohledně plenkových kalhotek je ten, že jsou určeny až pro děti, které začaly trénovat chození na nočník. I když se plenkové kalhotky Pampers Pants vskutku hodí i v časech tohoto velkého milníku v životě vaší ratolesti, nejsou určené pouze pro batolata.

  Jakmile se vaše děťátko začne více vrtět a výměna plenky se změní v řecko-římský zápas, kde rodič zpravidla nebývá jasným vítězem, je čas přejít na plenkové kalhotky. Pampers Pants navíc skvěle padnou, čímž pomáhají předcházet nedoléhání plenky a jejímu následnému protečení ve dne i v noci. Pro vás z toho plyne výhoda, o které sní valná většina rodičů, ne-li všichni. Totiž klidná noc bez nehod.

  Plenkové kalhotky Pampers Pants jsou k dispozici od velikosti 3. Přejít na jejich používání můžete tedy už ve chvíli, kdy se vaše děťátko začne přetáčet.

 2. Plenkové kalhotky nepotřebujeme, protože mé dítě je během přebalování klidné

  Šťastný to rodič! Plenkové kalhotky Pampers Pants ovšem nejsou skvělé jen proto, že je lze snadno a rychle navléct i sundat. Pupíky našich mrňousků se zvětšují a zmenšují každou chvíli - když jedí, tráví či spí. Tím vším vznikají během dne i noci rozdíly až několika centimetrů v obvodu bříška.

  Plenkové kalhotky Pampers Pants mají pružný pas, který se přizpůsobí jak velikosti bříška tak pohybu dítěte, takže plenka vždy zůstane na správném místě. Zamezí se tím protečení plenky a přitom bříšku zajistí tolik potřebné pohodlí. Přesně padnoucí plenka umožňuje dítěti neomezený pohyb, což je mimo jiné velmi důležité pro jeho zdravý vývoj.

 3. Pants nemají takovou absorpční schopnost jako klasické plenky, nejsou proto vhodné na noc

  Další mylná představa často bývá, že plenkové kalhotky jsou vhodné pouze pro nošení během dne. Omyl! Děti se ve spánku pohybují dvakrát více než dospělí, v noci tedy potřebují stejnou ochranu proti protečení jako během dne.

  Pampers Pants mají absorpční jádro totožné s klasickou plenkou Pampers. Toto jádro zadržuje vlhkost uvnitř pleny a zajišťuje dlouhodobý pocit sucha. 360° fit kolem břicha a nožiček se navíc přizpůsobí tvaru tělíčka a pohybu děťátka mnohem lépe, než klasická plenka. Tím snáze zabrání vzniku mezer a možnému protečení. Pampers Pants se proto hodí stejně dobře jak na hravé odpoledne tak na vrtošivou noc.

Co jsme se tedy o plenkových kalhotkách dozvěděli?

 • 360° fit - díky pružnému pasu a manžetkám kolem nožiček plenkové kalhotky skvěle padnou, dítěti se vždy přizpůsobí a zabraňují tak vzniku mezer a protečení plenky při jakékoliv poloze dítěte.
 • Pohodlí pro bříško - pružný pas se dokonale přizpůsobí bříšku děťátka, nestahuje tak bříško po jídle ani se neodchlipuje během noci.
 • Absorpční jádro - savost plenky Pants je stejná jako u klasických plenek Pampers s upevňovacími pásky.
 • Pampers Pants jsou k dostání od velikosti 3 a jsou tak vhodné pro všechno dětičky od chvíle, kdy se začnou více hýbat.

S plenkovými kalhotkami Pampers Pants se nemusíte obávat protečení ani řešit neustálé povolování a utahování upevňovacích pásků. Pampers Pants jednoduše #sedi_skvele.

Anketa Pampers Pants

Chtěli byste s vaším děťátkem Pampers Pants vyzkoušet?

Ano, chci se přesvědčit o jejich vlastnostech!

95 Hlasů, 95%

Ne, raději zůstanu u klasických plenek s upevňovacími pásky.

2 Hlasů, 2%

Něco jiného, povím v komentáři.

3 Hlasů, 3%

Který z těchto mýtů vás nejvíce překvapil? A co na plenkové kalhotky říkáte?

16 Komentáře

Merillin • 25/03/2020 - 11:04 hodin

Nyní je čas zkusit kalhoty jelikož se syn stále vrtí pro přebalování a není možnost ho udržet. Zatím jsem nezkoušela zdůvodu ceny.

Patty88 Verified Ověřený účet. Propojte si, prosím, aspoň jeden z účtů sociálních sítí se svým účtem. 25/03/2020 - 11:16 hodin

Ráda bych jej vyzkoušela. Malá je neposeda a hlavně se neustále svléká ať má na sobě cokoliv,třeba by aspoň plenka zůstala tam kde má.

Miska2907 • 25/03/2020 - 14:11 hodin

My skutočne používame plenkove kalhotky od doby čo dcerka obliekla velkost 3 a nemením! Snadna výmena, savost perfektná, nikdy sa nestalo, že by sa “nehoda” dostala cez plenku. A presne to ako krásne doliehajú okolo bruška som minule chválila svojej mamke 😁.

Sanynka Verified Ověřený účet. Propojte si, prosím, aspoň jeden z účtů sociálních sítí se svým účtem. 25/03/2020 - 15:47 hodin

Určitě by jsme plenky Pampers Pants moc rádi vyzkoušeli bylo by to moc fajn. Malá se u přebalováni všemožně vrtí a nevydrží být v klidu.

katkaaa Verified Ověřený účet. Propojte si, prosím, aspoň jeden z účtů sociálních sítí se svým účtem. 25/03/2020 - 17:55 hodin

Určitě moc rádi vyzkoušíme!

Camelie • 25/03/2020 - 21:18 hodin

Používám Pampers pants již docela dlouho. Zásadně na noc. A mohu potvrdit - 360 st. fit - od té doby, co je používáme, nebyla dcerka nikdy protečená v noci. Do té doby docela často s běžnou Pampers plenou - a to byly Premium care, zkrátka na ně nedám v noci dopustit. Malá vypije před spaním docela dost tekutin, někdy i v noci a vydrží s jednou plenou - kalhotkami - v pohodě až do rána.

Veronica • 26/03/2020 - 09:00 hodin

Dobrý den,
druhému dítěti je 3,5m, váha 5kg.
Rádi vyzkoušíme.
Máme jen lepící pásky a pleny bobánek.
S pozdravem VL.

Bozena • 26/03/2020 - 23:14 hodin

Když jsem měla první dítě, nebyly ještě plenkové kalhotky tolik rozšířené a byly dost drahé, ale za mě je to super vynález.

Jajaneu Verified Ověřený účet. Propojte si, prosím, aspoň jeden z účtů sociálních sítí se svým účtem. 30/03/2020 - 13:18 hodin

Ráda tyto plenky vyzkouším...

Veronica • 12/05/2020 - 11:38 hodin

Pant's 3 + Pant's 3 premium care a Active baby jsme objednali. Dítě, 6,2kg.

foxy-lady • 20/04/2021 - 14:30 hodin

Pampers pants jsou skvělé i pro tatínky ,babičky a někdy i maminky ,které mají divoké dítko,přebalování je pak jedná radost👍🤩

moly Verified Ověřený účet. Propojte si, prosím, aspoň jeden z účtů sociálních sítí se svým účtem. 21/04/2021 - 13:23 hodin

Že jsou oproti plenkám s uchycovacim paskem o moc snazší na nasazení.

Emilly27 Verified Ověřený účet. Propojte si, prosím, aspoň jeden z účtů sociálních sítí se svým účtem. 23/04/2021 - 12:17 hodin

Potkávají nás občas noční nehody způsobené posunutím plenky a přes den občas plenku měním jen z důvodu povolených pásků - malá se chvíli nezastaví a dává jim opravdu zabrat. Ráda bych vyzkoušela, jestli by plenkové kalhotky tyto problémy vyřešily. :)

Janajana • 23/04/2021 - 13:39 hodin

Pokud budeme vybráni do testování, tak vyzkouším určitě i na noc, když tak procitam zdejší příspěvky, občas nám obyčejná plena v noci proteče.

Katarina562 • 26/04/2021 - 12:34 hodin

Určitě ráda vyzkouším, jelikož obyčejná plenka nám v noci často proteče i když v noci malou přebalujeme.

Bobik • 26/04/2021 - 20:38 hodin

Za nás naprosto 🔝 na noc a cestovaní.

Zpět nahoru

Souhlas pro soubory cookies