Mise Pampers

Vaše přímá linka k týmu Pampers. Dokončete svou poslední klubovou misi!

21/08/18 až 31/12/24

Tým Pampers 03/02/2020 - 10:49 hodin

Mise #21: Plenky Pampers Pure Protection

Protože se chceme vyvíjet odpovědným způsobem, dbáme také na to, abychom se starali o svět, ve kterém děti vyrůstají. Abychom co nejvíce omezili vliv na životní prostředí, vytyčili jsme si jako jeden z cílů používání více ekologických materiálů z udržitelných zdrojů. Tak přišly na svět plenky Pampers Pure Protection.

pampers-pure

Plenky Pampers Pure Protection jsou vyrobeny z nadýchané buničiny z udržitelných zdrojů a za použití 100% obnovitelné elektrické energie. Protože si vaše děťátko zaslouží starostlivou péči o pokožku bez kompromisů, poskytují plenky Pampers Pure Protection spolehlivý pocit sucha po dobu až 12 hodin. Jejich vlastnosti budete vy i vaše děťátko milovat také díky veselým obrázkům a indikátoru vlhkosti pro větší jistotu.

Co plenky Pampers Pure Protection nabízí?

 1. 100% ochrana od značky Pampers

  Neměli byste být nuceni dělat kompromisy, proto plenky Pampers Pure Protection nabízejí až 12 hodin spolehlivé ochrany proti protečení a indikátor vlhkosti pro větší jistotu.

 2. Vylepšené bavlnou, dermatologicky testované

  Vyrobené z bavlny a měkkých rostlinných vláken. Nadýchaná buničina z udržitelných zdrojů a další pečlivě vybrané materiály. Pro starostlivou ochranu pokožky.

 3. 0 % parfemace, bělidel na bázi chloru

  Plenky Pampers Pure Protection neobsahují ani pleťové mléko ani žádnou z 26 látek klasifikovaných směrnicí EU jako alergeny.

 4. Nakládání se zdroji

  99,35 % všech materiálů vstupujících do továrny pochází ze zdrojů, které byly v loňském roce buď opětně použité, recyklované nebo obnovené. Žádný odpad z výroby nejde na skládky nebezpečného odpadu, ale je recyklován nebo opětně použit.

Pampers Pure Protection

Jakou vlastnost plenek Pampers Pure Protection oceňujete nejvíce?

spolehlivá ochrana proti protečení

32 Hlasů, 44%

použití bavlny a měkkých rostlinných vláken

12 Hlasů, 16%

0 % parfemace

11 Hlasů, 15%

0 % bělidel na bázi chloru

10 Hlasů, 14%

nakládání se zdroji

4 Hlasů, 5%

indikátor vlhkosti

4 Hlasů, 5%

Přesvědčily vás plenky Pampers Pure Protection svými vlastnostmi? Je nějaká vlastnost plenek, která vám chybí a kterou byste uvítali? Dejte nám vědět v komentáři!

Vyhrajte plenky Pampers Pure Protection!
Už jste vyzkoušeli plenky Pampers Pure? Zúčastněte se našich únorových okamžiků s Pampers a vyhrajte mega balení těchto plenek! Více informací na stránce okamžiky s Pampers.

Únorové okamžiky s Pampers

1 Komentář

Eonika Verified Ověřený účet. Propojte si, prosím, aspoň jeden z účtů sociálních sítí se svým účtem. 18/02/2020 - 15:53 hodin

Plenky vypadají nadějně, určitě by se dalo najít ještě nějaké vylepšení co se týče rozkládání plenky, ale určitě je to dobrý směr. Většinou používáme látkové plenky, ale občas potřebujeme jednorázové. S těmito ještě zkušenost nemáme, tak je snad vyzkoušíme a osvědčí se 🙂.

Zpět nahoru

Souhlas pro soubory cookies