Tým Pampers 03/02/2020 - 10:49 hodin

Mise #22: Plenky Pampers Pure Protection

Protože se chceme vyvíjet odpovědným způsobem, dbáme také na to, abychom se starali o svět, ve kterém děti vyrůstají. Abychom co nejvíce omezili vliv na životní prostředí, vytyčili jsme si jako jeden z cílů používání více ekologických materiálů z udržitelných zdrojů. Tak přišly na svět plenky Pampers Pure Protection.

pampers-pure

Plenky Pampers Pure Protection jsou vyrobeny z nadýchané buničiny z udržitelných zdrojů a za použití 100% obnovitelné elektrické energie. Protože si vaše děťátko zaslouží starostlivou péči o pokožku bez kompromisů, poskytují plenky Pampers Pure Protection spolehlivý pocit sucha po dobu až 12 hodin. Jejich vlastnosti budete vy i vaše děťátko milovat také díky veselým obrázkům a indikátoru vlhkosti pro větší jistotu.

Co plenky Pampers Pure Protection nabízí?

 1. 100% ochrana od značky Pampers

  Neměli byste být nuceni dělat kompromisy, proto plenky Pampers Pure Protection nabízejí až 12 hodin spolehlivé ochrany proti protečení a indikátor vlhkosti pro větší jistotu.

 2. Vylepšené bavlnou, dermatologicky testované

  Vyrobené z bavlny a měkkých rostlinných vláken. Nadýchaná buničina z udržitelných zdrojů a další pečlivě vybrané materiály. Pro starostlivou ochranu pokožky.

 3. 0 % parfemace, bělidel na bázi chloru

  Plenky Pampers Pure Protection neobsahují ani pleťové mléko ani žádnou z 26 látek klasifikovaných směrnicí EU jako alergeny.

 4. Nakládání se zdroji

  99,35 % všech materiálů vstupujících do továrny pochází ze zdrojů, které byly v loňském roce buď opětně použité, recyklované nebo obnovené. Žádný odpad z výroby nejde na skládky nebezpečného odpadu, ale je recyklován nebo opětně použit.

Pampers Pure Protection

Přesvědčily vás plenky Pampers Pure Protection svými vlastnostmi? Je nějaká vlastnost plenek, která vám chybí a kterou byste uvítali? Dejte nám vědět v komentáři!

Vyhrajte plenky Pampers Pure Protection!
Už jste vyzkoušeli plenky Pampers Pure? Zúčastněte se našich únorových okamžiků s Pampers a vyhrajte mega balení těchto plenek! Více informací na stránce okamžiky s Pampers.

Únorové okamžiky s Pampers

1 Komentář

Denikobycejnemamy Verified Ověřený účet. Propojte si, prosím, aspoň jeden z účtů sociálních sítí se svým účtem. 16/02/2020 - 22:21 hodin

Vypadá to slibně! :-) Bez parfemace a bez bělení? :) Super! Nejideálnější by samozřejmě byly takové plenky, kt.by se hodili na kompost či do kamen a takto se zlikvidovaly.

Zpět nahoru

Souhlas pro soubory cookies