mise

Mise Pampers

Vaše přímá linka k týmu Pampers. Dokončete svou poslední klubovou misi!

21/08/18 až 31/12/24

Tým Pampers 05/05/2021 - 14:15 hodin

Testování nového člena rodiny Pampers Pure

Pozor, pozor, milé členky Pampers klubu! Máme pro vás novou misi! Na podzim jsme uvedli na trh nové dětské čisticí ubrousky Pampers® Coconut Pure™ a potřebujeme vaši pomoc s jejich testováním a ohodnocením.

Vlhčené ubrousky Pampers Coconut Pure

Dětské čistící ubrousky Pampers® Coconut Pure™? Chci vědět víc!

Když přijde řeč na péči o naše nejmenší, my rodiče neradi děláme kompromisy, je to tak? Zatímco se lehce vzdáme sobotní prohýřené noci výměnou za nedělní ranní tulení se svými ratolestmi, málokdo z nás je ochoten ustoupit ohledně ochrany (nejen) pokožky našeho dítěte.

Pampers® Coconut Pure™ nejsou jen tak nějaké obyčejné čistící ubrousky. Jsou vyrobené ze 100% rostlinných vláken, obsahují 99 % přírodních ingrediencí a využívají sílu přírodního kokosového oleje, který čistí a chrání citlivou pokožku dítěte, aniž by zanechával pocit mastnoty. Vašemu miminku se tak dostává té nejlepší možné péče.

Při použití tohoto ubrousku se totiž na kůži vašeho děťátka vytváří ochranná bariéra, která zabraňuje jejímu podráždění. Pampers Coconut Pure navíc neobsahují alkohol, barviva ani minerální oleje.

Než začnete vyplňovat přihlášku - nebo i pokud se přihlašovat k testování nechcete - rádi bychom znali vaše názory na téma Vlhčené ubrousky. Pro vyplnění krátkého dotazníku klikněte zde.

To zní dobře, co říkáte? Kde jsou k sehnání?

Ubrousky jsou k dispozici jak u retailerů, tak na e-shopech. Skvělou nabídku najdete například na Alze. Nabízí zde menší i větší počty balení tohoto kokosového ráje, přičemž například u 9 ks balíčků už se dostanete na velmi pěknou cenu za jeden kus ubrousku.

Jak se můžu zapojit to týmu testujících?

Vyplňte krátkou přihlášku a získejte šanci být jedním z 50 českých a slovenských rodičů, kteří obrží 3 balení čistících ubrousků Pampers® Coconut Pure™ k vyzkoušení. V případě, že budete vybráni, bude Vaším úkolem ubrousky řádně otestovat a následně se podělit s dalšími maminkami a tatínky o vaše osobní zkušenosti prostřednictvím recenzí na daných webových stránkách.

Budeme vděční také za vaše zkušenosti sdílené na sociálních sítích s použitím hashtagů #PampersCoconut a #pampersklub. Hlavním úkolem však bude vyzkoušení ubrousků, jejich následná recenze a vaše zpětná vazba na ně v závěrečném dotazníku. Už teď jsme zvědaví na všechny vaše postřehy. 😊

Těšíme se na vaše přihlášky! Neváhejte, uzavírají se už 16. května.

Přihlásit se k testování

@všem: Používáte vlhčené ubrousky i k jiným účelům než k očištění pokožky vašeho dětátka při přebalování? Podělte se s námi v komentářích.

12 Komentáře

moly Verified Ověřený účet. Propojte si, prosím, aspoň jeden z účtů sociálních sítí se svým účtem. 05/05/2021 - 14:37 hodin

Určitě používáme, nejvíce jsme vypotřebováli vlhcaky vždycky na dovolené. Nejvíc,když jsme jezdili po USA a spali po kempech, kde není jako u nás sprcha :)

Merit • 06/05/2021 - 15:42 hodin

Vlhčení ubrousky jsou super věc - jen je téměř vůbec nepoužívám k přebalování :) Od doby, co dcera chodí, je mám neustále v kočárku, v přebalovací tašce, v kabelce, v autě, u babičky, v kuchyni, prostě všude, protože otírání rukou, rozlitého pití, oblečení, vlasů, kočky, mě, manžela, nábytku je na denním pořádku. Takže ubrousky jsou u nás neustále po ruce a nedovedu si bez nich život představit! O přebalování na cestách nemluvě.

Romcajunior • 07/05/2021 - 14:11 hodin

Používáme také na ruce, stoleček i hračky :) v každé místnosti máme jeden balíček vždy poruce. :)

Evabry • 08/05/2021 - 01:16 hodin

Vlhčené ubrousky jsou nezbytnou součástí každého dne.Používáme je nejen na dětský zadeček,ale i na různé nehody např.rozlitý čaj, zkrátka máme je vždy po ruce.

JELIV • 08/05/2021 - 21:02 hodin

Ubrousky používám na vše od té doby co mám dceru. Například.. na prach, ruce, v kuchyni, na cestách...

krutisovak • 10/05/2021 - 08:22 hodin

ubrousky používám na utření rukou,obličeje,rozlitého pití v autě na vše.

Mankristy • 14/05/2021 - 12:56 hodin

Bez vlhčených ubrousků ani ránu. 👌

michad88 • 24/05/2021 - 12:00 hodin

Ubrousky jsou super na všechno :) zašpiněný nábytek od příkrmů, ručičky i zadeček miminka i první pomoc při zašpinění oblečení. Používáme je celá rodina.

Mmispulinka Verified Ověřený účet. Propojte si, prosím, aspoň jeden z účtů sociálních sítí se svým účtem. 28/05/2021 - 21:54 hodin

Ubrousky Coconut Pure nás úplně ohromily vůní, ale není zase silná, takže velice příjemná, vzala jsem mezi kamarádky at vyzkouší a byly také nadšené, vytvoří jemný film a je to příjemné na dotek. Určitě budeme nadále používat, kde se dá . Máme je stále po ruce, v kabelce,v kočárku či doma. Super balení s plastovým otvíratkem, což velice oceňuji. Ubrousky nás určitě přesvědčily a budeme je používat nadále. Děkujeme za možnost vyzkoušení.

MarketMatyasek • 29/05/2021 - 20:46 hodin

Ubrousky pečlivě testujeme. Nejen na miminku ale já zkusila na obličej. Zanechají pokožku jemnou. Příjemně voní. Nejsou jsou dostatečně vlhké, nejsou jak některé bývají až příliš mokré až z nich vida teče. Jsou díky svému plastovému uzávěru praktické na cesty. Jsem velmi vděčná, že jsem je mohla zkusit. A určitě je nemám naposledy. Moc děkujeme. Můžeme jen a jen doporučit každé mamince.

Pegas1632 • 31/05/2021 - 14:18 hodin

Testuji a jsem nadšená. Balení jsem dala i kamarádce, kdy její 8 měsíční dcerka hodně trpí na opruzeniny. Z ubrousku je nadšená. Za mě paráda, netrhají se, jsou dost velké a vlhké tak akorát :D a hlavně já miluju kokos :D

Ashley1.8 Verified Ověřený účet. Propojte si, prosím, aspoň jeden z účtů sociálních sítí se svým účtem. 29/06/2022 - 11:55 hodin

Super rozhodně doporučuji.

Zpět nahoru

Souhlas pro soubory cookies