Mise Pampers

Vaše přímá linka k týmu Pampers. Dokončete svou poslední klubovou misi!

21/08/18 až 31/12/24

Tým Pampers 17/02/2020 - 09:28 hodin

Mise #22: Závazky Pampers pro udržitelný rozvoj a péči o životní prostředí

Více než půl století se staráme o šťastný a zdravý vývoj dětí po celém světě. Pracujeme na budování vaší důvěry, poskytujeme vám pouze bezpečné a kvalitní materiály a neustále zlepšujeme naše výrobky. To vše proto, aby se vaše batole vždy cítilo pohodlně a mohlo bez obtíží prozkoumávat svět kolem sebe.

udrzitelnost Chceme se vyvíjet udržitelným a odpovědným způsobem, protože péče o děti spočívá také ve starosti o svět, ve kterém vyrůstají. Proto se snažíme co nejvíce omezit náš vliv na životní prostředí - počínaje výrobou plen a ubrousků po okamžik jejich likvidace. Zde je výčet aktivit a kroků, které jsme dosud podnikli:

plenka

Zajišťujeme bezpečnost a transparentnost produktu

Každý den se snažíme vám i vašemu dítěti zaručit účinnost našich plen a také jejich pohodlí a bezpečnost. Od výběru materiálů až po testovací proces - dodržujeme naše sliby.

zdroje

Zaručujeme udržitelné zdroje, výrobu a dopravu

Chceme inovativní výrobky a výrobky vytvořené inovativním způsobem - proto jsme v letech 2009 až 2014 snížili množství odpadů výroby o 78% a emise oxidu uhličitého poklesly o 9%; během výrobního procesu také spotřebováváme výrazně méně vody a energie.

Můžeme se také pochlubit tím, že naše zařízení ve Varšavě (Targówek) je první (ale ne poslední!), které je poháněné 100% energií z obnovitelných zdrojů! Naším cílem však je, aby v budoucnu každá z našich elektráren fungovala na principu „nulového odpadu“ a byla poháněna výhradně obnovitelnou energií.

materialy

Používáme ekologické materiály

Moderní plenky Pampers se výrazně liší od plenek používaných před 30 lety - například množství a kvalita materiálu v nich obsažených. Moderní plenka je navržena tak, aby s maximální účinností obsahovala méně materiálu a byla lehčí až o 40%! Dále se zaměřujeme na "zelenější" materiály z udržitelných zdrojů (jako v případě plen Pampers Pure).

obaly

Vyvíjíme ekologičtější obaly, které snížují množství odpadu

Naším posláním je vyvinout (do roku 2025) obalové materiály 100% recyklovatelné, 50% recyklované nebo obnovitelné.

deti

Přispíváme ke šťastnému a zdravému vývoji milionů dětí

Jsme výrobcem plenek pro předčasně narozené děti a poskytujeme naše výrobky matkám po předčasném porodu. Kromě toho nabízíme různé podpůrné programy nejen pro rodiny v nouzi, ale také pro celé nemocnice a komunity.

Povězte nám, jaký je váš názor na plenky šetrné k životnímu prostředí!

Zúčastněte se průzkumu vyplněním dotazníku, abychom mohli poznat váš názor na plenky šetrné k životnímu prostředí. Je důležité, abychom znali vaše potřeby i potřeby vašeho dítěte - chceme vytvářet produkty, které splňují požadavky rodičů i dětí a jsou šetrné k našemu životnímu prostředí.

Vyplňte anketu mise č. 22

Sdíleli jste již svůj názor v nové misi? ;)

Zatím žádné komentáře
Souhlas pro soubory cookies