Tým Pampers 08/11/2019 - 10:30 hodin

Inspirace pro váš příspěvek!

Připravili jsme pro vás několik tipů, které vám pomohou vytvořit perfektní příspěvek z testování plenek Pampers Active Baby v naší #VyzvaPampersActiveBaby #PampersKlub. Vrhněte se na #TestProteceni a podívejte se na příklady fotografií ostatních účastníků projektu!

 1. Rozložení na zemi

  Prezentace produktů na zemi je horkým trendem Instagramu. Takváto kompozice vypadá esteticky velmi pěkně, a přitom je jednoduchá: na neutrálním pozadí rozmístěte plenky podle fantazie a přidejte několik dalších prvků ve stejné barvě. No a hlavně nechte zazářit vaši malou hvězdu! pavlinkahabdakova se může pochlubit takovým kreativním příspěvkem:

  View this post on Instagram

  Měla jsem možnost testovat plenky pampers active baby 😊jsem ráda za tuto zkušenost. Plenky mají další absorpční vrstvu "slepp", která pomáhá rychle absorbovat vlhkost a tak vaše děťátko má pocit suchá po celou noc. Mají pružné upevňovací pásky a díky tomu poskytuje ochranu proti proteceni. Jsou moc příjemné na dětskou pokožku a malá po nich nemá žádné opruzeniny. Take dost dobře drží pri aktivních pohybech mé dcerky, což je super, protože moje dcerka jen tak neposedi. Začali jsme lézt, byť na čtyřech a "perovat", sedět a pomalinku si začíná stoupat na nožičky, když už je na zemi a všechno tohle začíná objevovat tak jen tak se nezastaví. Všechno zkoumá, roztaha hračky a tak na co dosáhne 😁❤️a proto je super že tyto plenky perfektně drží! Mají pěkný design, materiál,savost, kvalitu. Jen mohu doporučit ❤️ Pokud budete chtít tyto plenky pampers active baby vyzkoušet a nebo už je používáte a chcete doplnit zásoby tak mi napište a já vám dám slevový kupon na 200kč na stránce www.mall.cz slevových kupónů mám omezeně a jdou použít do 9.12.2019. 😊👶 #pampersklub #vyzvapampersactivebaby #testproteceni #plenky #love #princess #mylove #daughter #littleprincess #cute

  A post shared by Pavlínka Habdáková (@pavlinkahabdakova) on

 2. Blažený spánek

  Sen každého rodiče je klidný spánek jejich děťátka po celou noc. Spánek je velmi důležitým faktorem v životě dětí - hraje klíčovou roli v jejich fyzickém, duševním a emočním vývoji. Kromě toho je to nejlepší čas na pořízení fotky! Výsledek pak určitě nebude rozmazaný :) Podívejte se, jak se fotka povedla kloudovazdenca:

 3. Hřejivý úsměv

  Není nic přesvědčivějšího o spokojenosti děťátka než jeho úsměv. To je důkaz, že plenka, kterou nosí, je suchá a pohodlná a nebrání mu objevovat svět. Chceme vidět více šťastných úsměvů jako na fotce kaykratochvil!

  View this post on Instagram

  "Ať je den nebo noc,Pampers ochrání vždycky dost!" 🙂 Včera nám došel balík plenek od Pampers řady Active Baby na testování a zkusili jsme je dát Emmetovi jak odpoledne,tak rovnou zatěžkávací zkoušku i na noc.Popravdě-dobře obstály.Plenka je hebká,gumičky kolem nožiček skvěle těsní,díky další absorpční vrstvě sleep malý zůstal pěkně v suchu po celou noc a pružné upevňovací pásky vydržely jak veškeré jeho lezení,válení a objevování světa přes den,tak vrtění a převalování v postýlce přes noc.Uvítala bych méně parfemace,ale když se nechají trošku vyvětrat,tak je to v pohodě.Za nás jednoznačně doporučuji! 🙂 #VyzvaPampersActiveBaby #TestProteceni #PampersKlub

  A post shared by Kay Kratochvílová (@kaykratochvil) on

 4. Perfektně padnoucí plenka

  Ukažte nám, jak vašemu děťátku plenka Pampers Active Baby skvěle padne. Můžete zabrat i detail a ukázat roztomilé obrázky. Nebo zanechat vzkaz, stejně jako ivetjuricicova :)

 5. Venku na čerstvém vzduchu

  Na procházce nebo na cestě za rodinou, lékařem či přáteli - ukažte, jak naše plenka vydrží všude tam, kde nejsou vhodné podmínky pro její výměnu. Zachyťte zbytky posledního letošního sluníčka a využijte ideální světlo pro - váš příspěvek tak vynikne a inspiruje další maminky :) market_palikova se takto vyrazila "vyblbnout" se svým synem.

  View this post on Instagram

  Sice není už počasí na to byt celý dny venku, ale aspoň na chvilku vyblbnout se na zahradě je potřeba. A s plenkami Pampers active baby můžeme dělat cokoliv, krásně drží i když s tatínkem blbne. Hraje fotbal a běhá. Plenka opravdu perfektně drží. V tohle počasí kdy se dítě jen tak nedá venku prebalit, udrží vše po celou dobu lumpačeni 4 hodinky venku jak nic. Už jste je někdo zkusil? Co na ně říkáte? ♥️ . . . #pampers #vyzvapampersactivebaby #testproteceni #pampersklub #testuj #testujeme #active #activbaby #live #loveyou #boy #boys #instagram #czechrepublic #czechboy #football #autumn #zima #zimaseblíží #bluesky #miluji #blbneme #venku #stesti #instaphoto #lfl #fff #like

  A post shared by Markéta Palíková (@market_palikova) on

 6. InstaStory se šablonou zvířátka

  Už jste objevili typ zvířecího spáče vašeho děťátka? Věděli jste, že si u nás v Pampers klubu můžete stáhnout speciální šablony? Jediné, co musíte udělat, je přihlásit se na svůj účet v Pampers klubu a vstoupit do sekce "Dárky“. Nečekejte a stáhněte si vaši šablonu do telefonu - máte na výběr 5 typů v závislosti na typu spánku vašeho dítěte. Pozvěte své přátele, aby se bavili! Čekáme na vás na Instagramu :)

  Stáhněte si šablony pro InstaStory

Jak se vám líbí ukázkové příspěvky ze světa Instagramu? Necháte se jimi inspirovat, nebo máte svůj vlastní nápad, jak se podělit o dojmy z plenek Active Baby? Těšíme se na váš komentář a hodnocení plenek!

Tým Pampers 05/11/2019 - 14:45 hodin

Objevte výhody nových plenek Pampers Active Baby!

V našem projektu mají stovky dětiček možnost poznat a vyzkoušet pohodlí nových vylepšených plenek Pampers Active Baby. Pokud už za sebou máte první noc či den testování, nebo se na něj teprve chystáte, nezapomeňte prozkoumat nejnovější inovaci, která napomáhá chránit vaše dětátko proti protečení. Víte, o jaké inovaci mluvíme?:)

Pracujeme na tom, abychom usnadnili život všem rodičům

Vaše zkušenosti s produktem jsou pro nás důležité. Na základě vaší zpětné vazby byly navrženy nové plenky Pampers Active Baby a jejich 2x pevnější manžetky kolem nožiček, které poskytují lepší ochranu proti protečení. Každý prvek konstrukce plenky je důležitý a vytváří harmonický celek, který vašemu dítěti poskytuje klid a pohodlí doma i na cestách.

 • manžetky

  2x pevnější manžetky kolem nožiček
  Plenky Pampers Active Baby mají pevnější manžetky kolem nožiček pro lepší ochranu proti protečení.

 • sleep

  Další absorpční vrstva „sleep“
  Pomáhá rychle absorbovat vlhkost a vašemu dítěti poskytuje pocit sucha po celou noc.

 • perličky

  Absorpční mikroperličky Micro PearlsTM
  Absorpční jádro s mikroperličkami odvádí vlhkost daleko od pokožky. Pro pocit sucha po dobu až 12 hodin.

 • kanálky

  3 absorpční kanálky
  3 absorpční kanálky pomáhají odvádět vlhkost rovnoměrně do celé plenky a udržovat ji daleko od pokožky dítěte.

 • upevnovaci-pasky

  Pružné upevňovací pásky
  Díky pružným upevňovacím páskům plenka dokonale padne a po celou noc poskytuje dokonalou ochranu proti protečení.

 • bavlna

  Hebké jako bavlna
  Povrchová vrstva, která je v přímém kontaktu s pokožkou dítěte, je hebká a suchá, pro pohodlný spánek po celou noc.

Pomozte získat zpětnou vazbu!

Naším posláním je co nejvíce členů klubu a jejich přátel seznámit s novým produktem a umožnit jim, aby s námi sdíleli zpětnou vazbu. Informujte maminky o benefitech plenek Pampers Active Baby a požádejte až 10 vašich přátel, aby čestně odpověděli na otázky v papírové brožuře Dotazníky průzkumu trhu - díky tomu se seznámíme s názory mnoha rodičů, které nám pomohou při vytváření nových produktů a zlepšování těch stávajících.

Poté prostřednictvím formuláře převeďte odpovědi z tištěné verze dotazníku vyplněného osobou, která se zúčastnila vašeho výzkumu, do online verze dostupné ve vašem profilu nebo skrze odkaz níže.

Dotazník průzkumu trhu


Pro vás a 10 vašich přátel jsme připravili speciální akci na mall.cz. Při rozhovoru přátelům předejte mimo papírového dotazníku také exkluzivní kupóny, aby mohli plenku sami vyzkoušet a rozhodnout se, zda je pro jejich děti tou pravou volbou. Více v emailu nebo vaší osobní sekci.

* v porovnání s předchozími plenkami Pampers Active Baby velikost 1-5

@všem: Co na plenky říkají vaši přátelé? Pošlete nám fotografie ze společného rozhovoru!

Tým Pampers 01/11/2019 - 09:45 hodin

Začíná #VyzvaPampersActiveBaby

Vyzvedli jste si již vaše balení plen Pampers Active Baby? Pokud ano, je čas zahájit projekt, podrobit plenky první zkoušce a podělit se o dojmy s ostatními!

Pampers Active Baby pro klidný noční spánek

Pro děti je spánek nesmírně důležitý, protože hraje klíčovou roli v jejich fyzickém, duševním a emocionálním vývoji. Během spánku se děti mohou pohybovat až dvakrát více než dospělí, takže plenky mohou snáz protéct nebo "nabobtnat", což narušuje klidný spánek dítěte. buďte online Plenky Pampers Active Baby mají speciální extra vrstvu „sleep“, která pomáhá rychle absorbovat tekutinu, a 2x silnější manžetky kolem nožiček (v porovnání s předchozími plenkami Pampers Active Baby velikost 1-5), které pomáhají zabránit úniku moči. Takže bez ohledu na to, jak moc se dítě v noci pohybuje, nové plenky Pampers Active Baby poskytují nepřetržitý komfort po celou noc.

Jaký byl první #TestProteceni?

Pokud jste si již vyzvedli balíček plen Active Baby, vrhněte se do prozkoumání nových manžetek a vyzkoušejte, jak nová plenka funguje během spánku děťátka. Pochlubte se kamarádům a sledujícím na sociálních sítích s tím, že testujete vylepšené plenky Pampers Active Baby.

 1. Zachyťte testování plenek Pampers Active Baby

  Dokážete zachytit první úsměv vašeho děťátka po probuzení, nebo třeba chvíli blaženého spánku po rušném dni? Vyfoťte plenky Pampers v akci nebo výrobek prezentujte v zajímavé kompozici. Je to jen na vás!

 2. Popište vaše zkušenosti

  Přidejte popisek, ve kterém vyjádříte svůj upřímný názor na plenky Pampers Active Baby. Nezapomeňte přidat hashtagy: #PampersKlub #VyzvaPampersActiveBaby a #TestProteceni

 3. Nezapomeňte na Instastory

  Stáhněte si speciální šablony a okořeňte vaše obvyklé příspěvky zvířátkem ze světa Pampers.

Čeho se ve svém příspěvku vyvarovat?

 • nesdílejte fotky krabice, ve které vám balení plen přišlo
 • dejte pozor na dobré světlo a ostrý obraz
 • nepřidávejte fotografie, které budou zobrazovat průvodce projektem, ten je jen pro vás
 • nesdílejte fotografie, které zobrazují produkty a loga jiných značek
 • pokud nechcete zveřejnit obličej děťátka, můžete naaranžovat balení plenek a vašeho prcka vyfotit např. jak leží na bříšku :)

Nezapomeňte nám poslat odkazy na vaše příspěvky a snímky Instastory, aby nám žádná hvězdice ani sovička neunikla!


Jak spinká vaše děťátko? Našli jste v něm jeden z typů zvířátkového spáče?

Tým Pampers 30/09/2019 - 10:15 hodin

Vítejte v našem společném projektu!

Pokud jste obdrželi e-mail s potvrzením vaší účasti na projektu, gratulujeme - právě vás jsme vybrali do projektového týmu. Balení plen Pampers Active Baby už za vámi míří!

Během následujících tří týdnů se seznámíme s novými plenami Active Baby a podělíme se o naši zpětnou vazbu přímo s týmem Pampers. Přijměte tedy #VyzvaPampersActiveBaby a podělte se s námi o své dojmy! Vítejte v našem společném projektu!

Jak začít?

Vaše balíčky s plenkami Pampers Active Baby pomalu míří na vámi zvolené výdejní místo Zásilkovny. Vyzvednout si je budete moci v nejbližších dnech, je proto čas podívat se na úkoly, které vás jako ambasadora Pampers čekají!

 1. Seznamte se s plenkami a proveďte #TestProteceni

  Přečtěte si pečlivě projektovou brožuru a zjistěte, jak byly pleny navrženy a jaké výhody plynou z jejich používání. Poznejte společně se svým děťátkem, jak plenky fungují v různých situacích; na cestách i doma, přes den i v noci.

 2. Sdílejte své zkušenosti online

  Sdílejte své dojmy na sociálních médiích. Vytvořte příspěvek s fotografií na Instagramu nebo na Facebooku a popište své zkušenosti. Nezapomeňte přidat hashtagy: #PampersKlub, #VyzvaPampersActiveBaby a #TestProteceni

 3. Přidejte Instastory

  Hrajte si se šablonami, které jsme vytvořili speciálně pro vás, a oživte vaše sociální sítě kreativní InstaStory! Šablony zvířecích spáčů

 4. Proveďte průzkum trhu

  Řekněte kamarádům rodičům o nových plenkách Active Baby! Sesbírejte zpětnou vazbu na plenky pomocí "Dotazníků průzkumu trhu".

 5. Sdílejte svůj názor

  Ohodnoťte plenky na vybraných platformách a na konci projektu nezapomeňte dokončit závěrečný průzkum.

Celý tým Pampers i my už se těšíme, až si vyzvednete vaše balíčky a začnete společně s vaším děťátkem a přáteli rodiči poznávat vylepšené plenky Active Baby. Těšíme se na vaši zpětnou vazbu! 😊 Pravidelně navštěvujte projektový blog a podělte se o vaše zkušenosti s ostatními maminkami!

Jaké výzvy jste si na plenky Active Baby připravili? Vyzkoušíte doma i venku, při zábavě i při spánku?

Souhlas pro soubory cookies