key-visual

Pampers Active Baby

Společně s týmem 500 maminek a tatínků jsme poznávali vylepšené plenky Pampers Active Baby, které poskytují 2x lepší ochranu proti protečení.

30/09/19 až 06/12/19

Tým Pampers 22/11/2019 - 10:30 hodin

Nejkrásnější okamžiky našeho projektu

Během posledních tří týdnů jsme společně s týmem 500 maminek a tatínků testovali vylepšené pleny Pampers Active Baby, které díky pevnějším manžetkám kolem nožiček a absorpční vrstvě "sleep" poskytují až 12hodinovou ochranu proti protečení. Náš projekt jde do finále a my bychom vám rádi poděkovali za vaši nadšenou účast a mnoho fotek a zpětné vazby, které jste s námi sdíleli.

Nejkrásnější okamžiky našeho projektu Fotografie od Luciekylouskova, Anniiies, miska.it, Yenefer1, reuska88 a Kay. Plenky Pampers Active Baby doma i na cestách.

EvaStoklasova testoval nové Active Baby v každé situaci:

S plenkami PAMPERS Active Baby jsme velice spokojeni. Navíc jsou i příjemné na dotek, což oceňuji pro citlivou pokožku našeho chlapečka. Nestala se nám žádná nehoda během dne, noci, venku a ani při hraní. A to je Matyášek na nehody mimo plínku někdy expert :-) Slevu určitě v brzké době uplatníme. Za nás plenky splnily očekávání na jedničku.

mkinka shrnula své zkušenosti takto:

Jsem ráda, že jsem využila šance na testování pro svou dceru. Pleny oproti jiným se nám osvědčily. Během noci určitě vydrží déle v suchu. Samozřejmě nehody se nám staly, dcera se hodně vrtí a přetáčí, ale vše proteklo přes záda. Manžetka okolo nožiček je super. Otestovali jsme je i venku při hraní či v autosedačce a tam teda uspěly na výbornou díky tenkosti a rozložení absorpce moči. Líbí se mi jak materiál, tak vůně plen. Jsem mile překvapena a na noc budu určitě kupovat.

Podělte se o nabyté zkušenosti s týmem Pampers!

Ode dneška pro vás otevíráme závěrečný dotazník, pomocí kterého můžete ohodnotit plenky Pampers Active Baby. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a pomáhá nám inovovat naše produkty podle vašich potřeb. Závěrečný průzkum bude k dispozici do 8. prosince.

Dokončete vaše zadání v projektu!

S vaší pomocí můžeme inovaci plenek Active Baby představit ještě mnohem více maminkám a tatínkům. Až do 8.12. můžete nadále testovat, sdílet své dojmy s ostatními osobně i online a napsat recenze na plenky na vybrané platformy - zkrátka splnit vaše zadání v projektu! Poté projekt uzavřeme a vyhodnotíme vaši zkušenost s novými Pampers Active Baby.

  1. Online příspěvek

    Podělte se o vaše dojmy se sledujícími na sociálních sítích. Zveřejněte příspěvek z testování, popište vaše zkušenosti s plenkami Pampers Active Baby a použijte hashtagy #TestProteceni, #VyzvaPampersActiveBaby, #PampersKlub. Inspiraci najdete v našem článku.

  2. Recenze

    Pošlete nám odkazy na vámi vytvořené recenze na stránkách Pampers.cz, Alza.cz, Heureka.cz.

  3. Průzkum trhu

    Sdílejte s námi sesbírané dotazníky průzkumu trhu od kamarádek maminek, abychom mohli vyhodnotit i jejich zpětnou vazbu na plenky Active Baby. Přepište papírové dotazníky online:

@všem: Jak se vám líbilo poznávání plenek Pampers Active Baby? Stihli jste splnit všechny úkoly, nebo se na ně ještě chystáte? Podělte se s námi v komentáři! 😉

6 Komentáře

martyna.kucerova • 22/11/2019 - 15:09 hodin

Za zkušenost s plenkami Pampers Active baby jsem moc ráda. Myslím, že se osvědčily na jedničku. Jsou tenké, jemné a příjemně voní. Dobře sedí, neprotekly ani jednou. Používáme je převážně na noc.

Lenuska27 • 22/11/2019 - 15:19 hodin

Bylo to super, děkujeme. Za nás vysoká spolehlivost, používáme pravidelně přes den i po celou noc a vydrží dlouho až 12 hodin. Úkoly již splněny. :-)

kockadanovita • 22/11/2019 - 18:46 hodin

Nějak nestíhám. Dneska jsem udělala první dva body - konečně a ještě se chystám přeposlat dotazníky. Vyplněno mám, jen mi to trvá. Jinak to bylo fajn a moc se nám to líbilo.

moly Verified Ověřený účet. Propojte si, prosím, aspoň jeden z účtů sociálních sítí se svým účtem. 23/11/2019 - 15:26 hodin

Jiz jsem splnila vsechny ukoly vcetne zaverecneho dotazniku, jeste ze mam chytry telefon a nektere ukoly se daji plnit treba pri kojení :D projekt se mi jako vzdy libil. Bez nej bych tyto plenky urcite nevyzkoušela a o inovaci se nedozvedela, protoze na televizi se treba vůbec nedivame.

reuska88 Verified Ověřený účet. Propojte si, prosím, aspoň jeden z účtů sociálních sítí se svým účtem. 26/11/2019 - 09:38 hodin

Za nás vše na 1! A úkoly splněny ;-)

Tým Pampers Verified Ověřený účet. Propojte si, prosím, aspoň jeden z účtů sociálních sítí se svým účtem. tým Pampers klubu26/11/2019 - 11:37 hodin

@reuska88: Máme radsot😊Děkujeme!

Blogin Verified Ověřený účet. Propojte si, prosím, aspoň jeden z účtů sociálních sítí se svým účtem. 04/12/2019 - 15:44 hodin

Nové Pampers nás mile překvapili. Skvělý projekt, který by si zasloužil více podpory pro šíření povědomí - treba vzorky plenek a tištěné! slevové poukazy pro přátele.

Zpět nahoru

Souhlas pro soubory cookies