Pampers Pure

Poznali jsme plenky Pampers Pure Protection, které jsou kombinací prémiové bavlny a dalších pečlivě vybraných materiálů na rostlinné bázi s osvědčeným výkonem a ochranou Pampers.

18/03/19 až 03/05/19

pigi 19/04/2019 - 07:30 hodin

Děkujeme za účast v projektu s Pampers Pure - je čas na zhodnocení!

V průběhu posledních 4 týdnů jsme společně objevovali nové plenky Pampers Pure a poznali jsme vlastnosti a hlavní benefity, které plenky Pure odlišují od ostatních plenek. Bylo skvělé diskutovat s vámi o složení plenky, designu a tématu udržitelnosti a životního prostředí.

pure-dekujeme Děkujeme za fotečky Mimis, adelka.cvrckova a Mony96.

Rádi bychom poděkovali všem za jejich aktivní účast, sdílení názorů a podnětů skrze komentáře a šíření povědomí o plenkách Pure mezi ostatními maminkami osobně i online. Nyní přišel čas na vyplnění závěrečného dotazníku, kde s námi můžete sdílet váš celkový dojem z plenek Pure. Rádi uslyšíme vaše myšlenky týkající se projektu a plenek Pure, abychom vaši zpětnou vazbu mohli sdílet dále ve společnosti Pampers.

Věříme, že jste si projekt a poznávání plenek Pure velmi užili, stejně jako další členové Pampers klubu


Nikola:

Ráda bych je vyzkoušela, zatím máme zásobu Pampers Pants, které nám vyhovují. Pampers Pure mě určitě zaujali na první pohled, design je krásně jemný, čistý, což odpovídá označení plen. Největší plus samozřejmě patří složení, které je přírodní. Pampers se stále zdokonalují, jak složením, tak i vzhledem, za mě super 🙂

a kubackovajan:

Je skvělé, že se Pampers snaží vyrábět produkty, které pomáhají naší planetě. Na světě je tolik odpadu a je potřeba naši planetu chránit. Bylo by super, kdyby se lidé více zajímali o to, co kupuji a jak planeta trpí. Mě tedy Pampers přesvědčilo a děkuji za produkty PURE.😊

Pamatujete na 100 VIIP členů, kteří obdrží plenky a ubrousky Pure k otestování? Tým vyhlásíme po skončení závěrečného dotazníku, tedy na konci dubna, máte se na co těšit! Nezapomeňte kontrolovat svůj email a povolit přijímání emailů z Pampers klubu, abyste o nic nepřišli.

@všem: Co se vám na našem projektu líbilo nejvíce? Jaká témata pro vás byla nejzajímavější?

pigi 15/04/2019 - 12:00 hodin

Připomeňme si vše, co jsme si pověděli o Pampers Pure

Pomalu se blíží konec našeho 4 týdenního poznávání plenek Pampers Pure. Věnovali jsme se několika tématům, proto bychom rádi shrnuli nejdůležitější vlastnosti a benefity plenek Pure, abyste je mohli sdílet s ostatními.

Vlastnosti a výhody plenek Pampers Pure

12h

100% ochrana od značky Pampers

Neměli byste být nuceni dělat kompromisy, proto plenky Pampers Pure Protection nabízejí až 12 hodin spolehlivé ochrany proti protečení a indikátor vlhkosti pro větší jistotu.

dermo

0 % parfemace, bělidel na bázi chloru, dermatologicky testované

Plenky Pampers Pure Protection neobsahují ani pleťové mléko ani žádnou z 26 látek klasifikovaných směrnicí EU jako alergeny. Pro starostlivou ochranu pokožky.

bavlna

Vylepšené bavlnou

Vyrobené z bavlny a měkkých rostlinných vláken. Nadýchaná buničina z udržitelných zdrojů a další pečlivě vybrané materiály.

Pro spokojený zadeček vašeho děťátka

0 % parfemace, bělidel na bázi chloru a latexu, 100% pocit sucha od značky Pampers. Je klinicky prokázáno, že jsou plenky Pure hypoalergenní pro citlivou pokožku vašeho dítěte. Protože si vaše děťátko zaslouží starostlivou péči o pokožku bez kompromisů, poskytují plenky Pampers Pure Protection spolehlivý pocit sucha po dobu až 12 hodin.

Jejich vlastnosti budete vy i vaše děťátko milovat také díky veselým obrázkům a indikátoru vlhkosti pro větší jistotu. Plenky Pampers Pure Protection jsou vyrobeny z nadýchané buničiny z udržitelných zdrojů a za použití 100% obnovitelné elektrické energie.

@všem: Co na nové plenky říkají ostatní maminky? Podělte se s nimi o informace!

pigi 11/04/2019 - 09:15 hodin

Pečujeme o svět vašeho děťátka

Není pro nás nic důležitějšího než šťastný a zdravý vývoj dětí. Tuto odpovědnost si bereme k srdci a je pro nás inspirací, abychom vyráběli stále lepší produkty, které pomohou udržovat pokožku vašeho děťátka tak suchou a v pohodlí, jak to jen jde.

udrzitelnost Protože rosteme a vyvíjíme naše výrobky stále dál, musíme se přitom chovat odpovědně. To znamená hledat způsoby, jak vyrábět pro vaše dítě lepší produkty, a zároveň způsoby, které nám pomohou splnit náš slib, že budeme pečovat i o svět, ve kterém vaše děťátko vyrůstá. Proto je naším hlavním cílem snížit náš dopad na životní prostředí a pomoci dosáhnout lepší budoucnosti, ze které budou těžit současné děti, ale i děti příštích generací.

Snižujeme dopad na životní prostředí

Chceme pro děťátka vytvořit svět, ve kterém pro ně bude bezpečné vyrůstat, ať už jsou kdekoliv. Snažíme se proto dohlížet na celý životní cyklus našich výrobků a pracujeme na snížení potenciálních dopadů na životní prostředí v oblasti dodavatelského řetězce, vlastní výroby i likvidace odpadů. Snažíme se toho docílit následovně:

Lepší plenky s menším množstvím materiálu

 • Největší příležitostí, jak snížit dopad na životní prostředí, je zaměřit se na snižování množství materiálu při zachování poskytované ochrany.

Chytřejší výroba znamená, že k výrobě plenek potřebujeme méně zdrojů

 • Provoz většiny našich závodů dnes nevyváží žádný odpad na skládky, což znamená, že se využívá vše, co se do těchto závodů dostane. Naším cílem je, aby se stejnou cestou vydaly postupně všechny závody, kde se Pampers vyrábějí. Proto musíme neustále hledat inovativní způsoby, jak recyklovat nebo znovu používat svůj odpad.

Obnovitelná energie, udržitelné zdroje

 • Naším cílem je používat materiály z udržitelných zdrojů a zároveň zachovávat špičkový výkon a ty nejlepší standardy bezpečnosti pro děti.

Věděli jste, že mezi lety 2007 a 2017...

aaa

Děláme pokroky, ale víme, že ještě musíme ujít dlouhou cestu. Proto se budeme dál snažit hledat způsoby, jak věci zlepšovat. Podpoříte nás na této cestě?

@všem: Sdílejte stránku s ostatními rodiči a povězte nám, co říkáte na aktivity Pampers pro snižování dopadů na životní prostředí?

pigi 08/04/2019 - 16:17 hodin

0% parfemace, bělidel na bázi chloru

Řada Pampers Pure je tu pro rodiče, kteří hledají produkty péče o miminko šetrnější k přírodnímu prostředí a přitom nechtějí dělat kompromis v oblasti spolehlivé ochrany pro zadeček miminka. Jako všechny naše plenky, plenky Pampers Pure jsou 100% bezpečné a také dermatologicky testované pro starostlivou ochranu jemné pokožky děťátka.

pampers-pure-0

Rozhodnutí je jen na vás, rodičích

Chceme dát rodičům možnost se rozhodnout, jaké plenky a vlhčené ubrousky použují pro péči o své miminko. Proto nyní nabízíme také možnost vybrat si mezi řadami plenek Pampers produkt bez pleťového mléka a parfemace. Navíc plenky Pampers Pure neobsahují žádnou z 26 látek klasifikovaných směrnicí EU jako alergeny. Jsou bez latexu, parabenů a bez bělidel na bázi chloru.

@všichni: Co myslíte, vyzkoušíte plenky Pampers Pure? Dejte vědět v komentáři a podělte se o názor na užití parfemace u plenek.😊

Hlasujte!

Co si myslíte o parfemaci plenek?

Preferuji výrobky pro miminka bez parfemace.

60 Hlasů, 85%

Mám ráda jemnou parfemaci produktů pro miminka.

11 Hlasů, 15%

Nenechejte si nic pro sebe. Sdílejte článek s ostatními rodiči pomocí tlačítek níže a zvolte si váš oblíbený kanál, na kterém se s ostatními podělíte o novinky ze světa Pampers Pure.

pigi 04/04/2019 - 17:00 hodin

Pečlivě vybrané materiály pro zdravý vývoj vašeho miminka

Pečovat o miminko také znamená pečovat o svět, ve kterém vyrůstá. Proto se v Pampers snažíme hledat způsoby, jak se chovat odpovědně, optimalizovat zdroje a pracovat každý den na tom, abychom snížil dopad svých výrobků na životní prostředí.

materialy

Použití materiálů na rostlinné bázi s ohledem na přírodní zdroje

Nové plenky Pampers Pure jsme navrhli tak, aby kombinovaly pečlivě vybrané materiály a zároveň poskytovaly až 12hodinový pocit sucha a poskytly tak tu nejjemnější péči pro zadeček děťátka. Plenky Pampers Pure jsou vyrobeny z bavlny a měkkých rostlinných vláken za použití 100% obnovitelné elektrické energie.

Často nás obklopuje názor, že přírodní produkty nepřináší vysněné výsledky a rodiče tak musí udělat kompromis a spokojit se buď s přírodním složením, nebo spolehlivou ochranou. Jsme proto rádi, že můžeme představit Pampers Pure, které přináší spolehlivou ochranu, kterou od plenek Pampers očekáváte:

 • až 12 hodin spolehlivé ochrany, aby zadeček miminka zůstal v suchu i v průběhu noci
 • jedinečná vrchní membrána pro absorpci tekutiny
 • indikátor vlhkosti, který novopečeným rodičům napoví, kdy je čas na výměnu plenky.

Zvýšený počet přírodních materiálů bez kompromisů na spolehlivé ochraně Pampers

 1. BioPlastic Polyethylen

  je vyroben z cukrové třtiny a používá se v horní vrstvě plen Pampers Pure. Má stejné vlastnosti jako fosilní polyethylen vyrobený z ropy, ale protože je vyráběn z obnovitelných zdrojů, jeho výroba je šetrnější k životnímu prostředí.

 2. Buničina

  která tvoří jádro Pure plenek, je také získávána s ohledem na životní prostředí a je certifikována. To zjednodušeně znamená, že se náš dodavatel stará o to, jak jsou sklízeny a sázeny stromy, které se pro její výrobu zpracovávají.

 3. Prémiová bavlna

  činí pleny měkkými na dotek a poskytuje dětskému zadečku pohodlí. Bavlna, kterou používáme, je testována na citlivou pokožku, aby byl zajištěn šťastný a zdravý vývoj vašeho miminka.

Pampers Pure: 100% ochrana, 0% kompromis

Nejjednodušší způsob, jak se přesvědčit o kvalitě plenek Pure, je vyzkoušet je! Pokud vás plenky Pure zaujaly, vyzkoušejte je a podělte se s námi o své zkušenosti.

@všichni: Plánujete plenky Pure vyzkoušet? Už jste o nich pověděli ostatním maminkám a tatínkům? Sdílejte článek pomocí tlačítek níže a povězte jim o #pamperspurecz u nás v #pampersklub😊

pigi 01/04/2019 - 14:39 hodin

Vzhled plenek Pampers Pure – zadečky v novém stylu!

Plenky Pampers Pure v sobě kloubí pečlivě vybrané materiály a ochranu Pampers, která skutečně funguje. Navíc jsou plenky ozdobeny novými roztomilými obrázky, díky nimž budou miminka rozkošnější než kdy dřív!

Každá velikost plenek Pampers Pure se pyšní rozdílnými obrázky zvířátek - lenochoda, králíka, vydry, lamy a pejska Corgi. Miminka tak mohou vyniknout ve svém vlastním stylu, který reprezentuje zvířátko v závislosti na jejich velikosti.

pure-designs

Co odlišuje vzhled nových plenek Pampers Pure?

 • Roztomilá zvířátka, která byste hned pomazlili 🦙🐇🐶
 • Krátké texty nabuzující láskyplný pocit hello smile
 • Kreslené obrázky ilustrující důležité prvky rodiny 🏠
 • Předměty, které každý den miminka obklopují 🍼
Hlasujte!

Ke kterému týmu patří vaše miminko?

#TýmLenochod (vel.1)

8 Hlasů, 5%

#TýmKrálík (vel. 2)

17 Hlasů, 10%

#TýmVydra (vel. 3)

27 Hlasů, 15%

#TýmLama (vel. 4)

77 Hlasů, 44%

#TýmPejsekCorgi (vel. 5)

48 Hlasů, 27%

👉Povězte o roztomilém designu plenek Pure svým přátelům. Sdílejte článek pomocí tlačítek níže👇 a vyberte si kanál, který máte nejraději!

Na konci projektu pošleme 100 VIP maminkám a tatínkům, kteří se aktivně zapojí do projektu a vyplní přihlášku do projektu, balíček s kolekcí Pampers Pure k otestování a společně s nimi budeme dál šířit povědomí o plenkách Pure!

@všem: Jak se vám líbí nový vzhled plenky? Jaké zvířátko je vaše oblíbené? Už jste viděli na vlastní oči?😊

pigi 28/03/2019 - 18:30 hodin

100% ochrana Pampers proti protečení, 0% kompromisů

Každý rodič chce pro své miminko to nejlepší, a to i v případě výběru plenky pro jeho hebký zadeček. Hledáme plenku, která bude kvalitní, zajistí tu nejjemnější péči a zároveň bude vyrobena z pečlivě vybraných materiálů. To bohužel často znamená, že se musíme vzdát jednoho, abychom dosáhli druhého. Dobrá zpráva je, díky Pampers Pure už nebudeme muset dělat kompromisy!

Pampers-Pure-2

Nové plenky Pampers Pure poskytují ochranu proti protečení a zároveň obsahují přírodní materiály, jako například vysoce kvalitní bavlnu. Plenky Pampers Pure nabízí nejlepší a nejjemnější péči o dětskou pokožku, jsou bez parfemace, latexu a bělení chlorem.

Vaše miminka si zaslouží nejlepší péči. Plenky Pampers Pure jsou proto dermatologicky testované a poskytují miminku až 12hodinový pocit sucha. Díky indikátoru vlhkosti navíc můžete snadno zjistit, kdy je třeba vaše miminko přebalit. A nemůžeme opomenout ani krásné vzory pro každou velikost!

V následujících týdnech přijdeme s dalšími a dalšími informacemi o plenkách Pampers Pure - příště se blíže podíváme na nový roztomilý design 😊

@všem: Co se vám na plenkách Pampers Pure líbí nejvíce? Design? Indikátor vlhkosti? Přírodní složení? (o něm ještě více příští týden!) Dejte vědět v komentáři!

pigi 25/03/2019 - 10:39 hodin

Vítejte v našem novém projektu Pampers Pure

V následujících 4 týdnech bychom vám rádi představili výhody plenek a čisticích ubrousků Pampers Pure a vybraným členům dali šanci je vyzkoušet!

V Pampers věříme, že zdravý a harmonický vývoj dětí je velmi důležitý, takže jsme rádi, že vám můžeme představit nový výrobek, který obsahuje vysoce kvalitní bavlnu a přírodní ingredience. Objevte výhody nových plen Pampers: 0% parfemace, bez bělení chlorem, až 12 hodová ochrana proti vlhkosti, indikátor vlhkosti, dermatologicky testováno. S novými plenkami Pampers Pure mohou děti bez kompromisů prozkoumat svět. Pampers Pure

Co nás v projektu čeká?:

1) Poznávejte

Sledujte blog, na kterém s vámi budeme sdílet cenné postřehy ze světa Pampers ohledně naší nejnovější řady Pampers Pure.

2) Sdílejte online

Podělte se o své první dojmy a VIP informace z projektového blogu na sociálních sítích s hashtagem #PampersPure a pozvěte ostatní rodiče, aby se připojili a zúčastnili se diskuse!

Na konci projektu vybereme 100 VIP maminek a tatínků, kteří obdrží plenky a ubrousky Pampers Pure zdarma k otestování a kteří nám pomohou šířit povědomí o řadě Pure.

3) Podělte se o názor

Těšíme se na vaši zpětnou vazbu a zkušenosti, které s námi můžete sdílet prostřednictvím komentářů do blogu nebo zveřejněním fotografií na sociálních sítích s užitím hashtagů: #PampersPure a #PampersClub.

Doufáme, že si tento projekt velmi užijete a budete se společně s vaším miminkem dobře bavit!

@všem: Těšíte se, co nového se o řadě Pampers Pure dozvíte? Pověděli jste o projektu ostatním?

Souhlas pro soubory cookies