Pampers Pants

Pampers Pants

Děkujeme za účast v projektu!

24/07/20 až 14/10/20

Tým Pampers 29/09/2020 - 15:15 hodin

Míříme do finále!

Jsme těsně před cílem.🤩 Děkujeme za veškerou vaši dosavadní aktivitu a odhodlání, za vaše příspěvky na sociálních sítích a sdílení vašich názorů i podělení se o vzorky s ostatními rodiči. Nyní nastal čas na úkol nejdůležitější - zhodnocení projektu a plenkových kalhotek v závěrečném průzkumu!

Už jsme skoro v cíli!

Sdílejte s námi svůj upřímný názor v závěrečném dotazníku

Chtěli bychom vědět, co si o kalhotkách Pampers Pants po několika týdnech testování myslíte. Váš názor na tento produkt je pro nás velmi důležitý, proto neváhejte a dejte nám vědět, jaké je vaše konečné hodnocení přes tlačítko níže:

Vyplnit závěrečný dotazník

Dokončete vaše zadání v projektu

Všechny ostatní úkoly mimo závěrečný dotazník, které vás v tomto projektu čekaly (či stále čekají), najdete souhrnně zde:

Zkontrolovat, zda mám splněno - přehled úkolů

Nestihli jste ještě nahlásit veškerou svou aktivitu, vyplnit dotazníky či máte v plánu zveřejnit ještě nějaké další příspěvky? Nic není ztraceno!

Všechny fotografie, příspěvky, které jste vytvořili i odkazy na vaši další online aktivity nám můžete zaslat a oba dotazníky vyplnit do do 13. října. Poté projekt uzavřeme a vyhodnotíme tři nejaktivnější členy, které odměníme měsíčním balením 🎁 našich hvězdných Pampers Pants.

AKTUALIZACE - VÝHERCI SOUTĚŽE

Gratulujeme členkám Pampers klubu AndreaOrlikova, iunka a Mika99 k výhře v soutěži o nejaktivnější maminku! Vítězkám i všem ostatním maminkám - děkujeme za veškerou aktivitu, kterou jste v rámci kampaně vyvinuly. Vážíme si toho, že vás v Pampers klubu máme a těšíme se na vás u dalších projektů. ❤️

@všem: Už jste dokončili všechny úkoly v projektu? Jaké jsou vaše dojmy z tohoto testování? Dejte nám vědět v komentářích níže!😉

Tým Pampers 24/09/2020 - 16:30 hodin

Zkontrolujte, zda jste splnili své úkoly v projektu s Pampers Pants! ✔

Zvyšte své šance na výhru měsíčního balení plenkových kalhotek Pampers Pants! 🎁 Zkontrolujte, zda jste už splnili všechny úkoly, které jsme pro vás v rámci projektu zatím připravili. Pokud ne, ještě není nic ztraceno! Nezapomeňte všechny své splněné aktivity reportovat přes svůj osobní profil Pampers klubu.

Testujeme Děkujeme členkám týmu Z3, Hakunamatata, Kris_teena, KatkaM, Pamap, mamaadelky, Anyyy a Miska.it za překrásné fotografie.

 1. Krátká recenze na stránky pampers.cz

  Přidáváme nový, avšak rychlý a lehce splnitelný úkol.😊 Oblíbili jste si plenkové kalhotky Pampers Pants? Nezapomeňte se podělit o svůj názor na oficiálním webu Pampers.cz. Počítáme s vaší upřímnou zpětnou vazbou. Pište krátké hodnocení o max. dvou až třech větách. Odkaz na recenzi nám pak zašlete přes tlačítko níže.

  Odeslat odkaz na recenzi

 2. Zveřejnění příspěvků na sociálních sítích

  Vytvořili jste příspěvky na Instagramu a/nebo Facebooku a přidali do nich popisek a hashtagy #PantsPadnouSkvele, #perfectfit #PampersPants #pampersklub ? Stáhli jste si šablony a vyzvali přátele ke hře? Nahrajte snímky obrazovky vašich InstaStory a hlavně reportujte Vaši online aktivitu zde:

  Odeslat zprávu o aktivitě online

  Nahrát snímek InstaStory

 3. Vzorky pro přátele a odevzdání vyplněných Dotazníků průzkumu trhu

  Rozdali jste vzorky a na oplátku obdrželi vyplněné Dotazníky průzkumu trhu? Máte-li ještě nějaké vzorky k dispozici, využijte zbývající dny projektu a podělte se o ně i o své zkušenosti s Pampers Pants s co největším počtem svých přátel! Sesbírejte od nich zpětnou vazbu a odevzdejte ji přes tlačítko níže:

  Odevzdat Dotazníky průzkumu trhu

 4. Poločasový dotazník

  Odpověděli jste na tři jednoduché otázky v poločasovém dotazníku? Pokud jste se k tomu ještě nedostali, můžete tak učinit zde (vyplnění tohoto dotazníku je dílem okamžiku 😉):

  Vyplnit poločasový dotazník

 5. Pořízení fotografií do fotogalerie projektu

  Vyfotili jste pěkné fotografie s Pampers Pants? Tipy na to, jak mají fotografie (nejen na sociální sítě) vypadat, co dělat a co nedělat, naleznete v článku ZDE. Nahráli jste je do fotogalerie projektu? Učinit tak můžete zde:

  Nahrát foto do fotogalerie

 6. Sdílení zkušeností pod články na blogu

  Podělili jste se o vlastní zkušenosti s Pampers Pants pod jednotlivými články na blogu?

Poslední úkol přidáme příští týden, čímž zamíříme do finále našeho společného projektu.

@všem: V jakých situacích se vám Pampers Pants osvědčily nejlépe? Těšíme se na vaše zkušenosti v komentářích. 😊

Tým Pampers 21/09/2020 - 06:15 hodin

Čas na spánek

Možná vás to překvapí, ale existují i mýty a nepravdy obklopující takovou (ne)obyčejnou věc, jakou jsou plenkové kalhotky! Třeba to, že plenkové kalhotky jsou vhodné jen na nošení přes den. To je ovšem velký omyl! Jak je to tedy s jejich použitím v době spánku?

Klidná noc s Pampers Pants Velmi často se lze setkat s mylným názorem, že plenkové kalhotky nemají takovou absorpční schopnost jako klasické plenky, nejsou proto vhodné na noc, ale pouze pro nošení během dne. Omyl! Pampers Pants mají absorpční jádro totožné s klasickou plenkou Pampers. Toto jádro zadržuje vlhkost uvnitř pleny a zajišťuje dlouhodobý pocit sucha. Navíc se díky 360° fit kolem bříška a nožiček přizpůsobí tvaru tělíčka a pohybu děťátka mnohem lépe než klasická plenka. Tím snáze zabrání vzniku mezer a možnému protečení. Děti se ve spánku pohybují dvakrát více než dospělí, v noci tedy potřebují stejnou ochranu proti protečení jako během dne. Pampers Pants se z výše uvedených důvodů hodí stejně dobře jak na hravé odpoledne tak na vrtošivou noc. Pro vás z toho plyne výhoda, o které sní valná většina rodičů, ne-li všichni. Totiž klidná noc bez nehod.

Největší výhody Pampers Pants (nejen) pro dobu spánku

 • 360° fit - díky pružnému pasu a manžetkám kolem nožiček plenkové kalhotky skvěle padnou, dítěti se vždy přizpůsobí a zabraňují tak vzniku mezer a protečení plenky při jakékoliv poloze dítěte.
 • Pohodlí pro bříško - pružný pas se dokonale přizpůsobí bříšku děťátka, nestahuje tak bříško po jídle ani se neodchlipuje během noci.
 • Absorpční jádro - savost plenky Pants je stejná jako u klasických plenek Pampers s upevňovacími pásky.
 • Pampers Pants jsou k dostání od velikosti 3 a jsou tak vhodné pro všechno dětičky od chvíle, kdy se začnou více hýbat.

S plenkovými kalhotkami Pampers Pants se nemusíte obávat protečení ani řešit jakékoli nepohodlí vašeho dítěte. Prostě a jednoduše #PantsPadnouSkvele.

JE VELMI DŮLEŽITÉ, ABY TÝM PAMPERS DOSTAL ZPĚTNOU VAZBU OD CO NEJVÍCE MAMINEK A TATÍNKŮ!

Pokud jste tak již neučinili, rozdejte svým přátelům vzorky Pampers Pants, ať se svými drobečky vyzkouší výhody těchto plenkových kalhotek. Současně se vzorky jim předejte Dotazníky průzkumu trhu a požádejte o jejich vyplnění. Vašeho názoru i upřímné zpětné vazby Vašich přátel si skutečně ceníme! Odevzdat dotazníky můžete mimo jiné kliknutím na tlačítko níže. Předem děkujeme.

Odevzdat dotazníky průzkumu trhu

@všem: Jaké jsou reakce vašich přátel po vyzkoušení Pampers Pants? Podělte se s námi v komentářích.


Nezapomeňte, že 3 nejaktivnější členové projektového týmu obdrží měsíční balení plenkových kalhotek Pampers Pants! Abychom byli schopni Vaši aktivitu započítat, pošlete nám všechny odkazy na své příspěvky, dotazníky vyplněné vašimi přáteli i jakoukoliv jinou online aktivitu v rámci projektu. Učinit tak můžete přes tlačítka v článcích či emailech nebo souhrnně přes svou stránku osobního profilu.

Tým Pampers 17/09/2020 - 13:15 hodin

Čas na hraní

Tatínkové jsou známí „hračičkové“ a vždy budou platit za ty, kdo se v rodině postarají o pořádnou porci zábavy. Jsou to prostě skvělí parťáci, dokáží si s dětmi skvěle pohrát, vžít se do jejich role a perfektně je díky tomu zabavit.

Méně času na přebalování, více času na zábavu! Když rodič dítěti zpívá, mluví na něj, hraje si s ním, čte mu nebo vypráví příběhy a zahrnuje ho pozorností a láskou, mozek dítěte se vyvíjí. Hraní si s dítětem se tak považuje za velmi důležité pro jeho další rozvoj.

V dnešní době se tatínkové kromě hraní podílí i na dalších činnostech v péči o děti. Cizí jim není krmení, uspávání a nebojí se ani takové činnosti, jako je přebalování plínek. Jakmile se děťátko začne více vrtět a výměna plenky se změní v řecko-římský zápas, kde rodič zpravidla nebývá jasným vítězem, je čas přejít na plenkové kalhotky Pampers Pants, které jsou k dispozici od velikosti 3. Přejít na jejich používání můžete tedy už ve chvíli, kdy se vaše děťátko začne přetáčet. Dlouhá a nepohodlná výměna plenky totiž opravdu nepatří mezi nejoblíbenější aktivity rodičů ani dětí. Díky Pants to však nikdy nebylo snadnější! Snadno se natáhnou i svléknou a díky rychlému přebalení tak zbyde nejen tatínkům více času na hraní.

Výměna plenky může být zábava! Stáhněte si šablonu pro svůj příběh na sociálních sítích, sdílejte v ní svůj osobní rekord v přebalování, označte své přátele a vyzvěte je k jeho překonání. Hrajte si a bavte se! 😊

Rozdejte také přátelům vzorky společně s dotazníkem průzkumu trhu. Nejen vaše, ale i jejich zpětná vazba je pro nás velmi důležitá! Děkujeme za vaši pomoc při jejím získávání. Nezapomínejte vyplněné dotazníky od přátel odevzdávat přes tlačítko níže nebo ve vašem profilu.
Odevzdat dotazníky průzkumu trhu

Pokuď jste tak již neučinili, vyplňte, prosím, také poločasový dotazník. Jde pouze o tři krátké otázky a jejich zodpovězení vám tak nezabere více než jednu minutu.
Vyplnit poločasový dotazník

Anketa

Už jste si stáhla šablony a zahrála přebalovací nebo bříškovou výzvu?

Ano, ale jen sama.

41 Hlasů, 48%

Ano a přizvala jsem do hry i přátele.

14 Hlasů, 16%

Ne, ale chystám se na to.

23 Hlasů, 27%

Ne, ale chystám se na to a vyzvu i přátele.

4 Hlasů, 5%

Ne a ani to neplánuji.

3 Hlasů, 4%

@všem: Jaká je vaše zkušenost s přebalováním? Jak dlouho vám trvá vyměnit klasickou plenku s upevňovacími pásky a za jak dlouho jste hotoví s Pants? Vidíte rozdíl? Podělte se s námi o své zkušenosti v komentářích.

Tým Pampers 15/09/2020 - 09:30 hodin

Váš názor nás zajímá - vyplňte poločasový dotazník

Probíhá druhý týden našeho společného testování plenkových kalhotek Pampers Pants. My všichni v Pampers jsme velmi zvědaví, jak zatím tyto plenkové kalhotky hodnotíte.

Testeři Pampers Pants :-) Maminkám s přezdívkami mommy_and_mathias, Aneta91, Andreaorlikova, Miska6, Luckak, Sab01, Hannula a Natashka vřelé díky za roztomilé fotky. 🤩Členka Pampers Klubu Sole shrnula své dosavadní zkušenosti takto:

Nyní zkoušíme nové Pampers Pants a jsme velice spokojeni. Dcera se nepročůrala ani během spánku a ani během jakéhokoliv pohybu. A navíc jsou pohodlné, co se týče navlékání, když trénujeme chození na nočník. Za mě jsou super!!!!

Andy1989 je s Pampers Pants také spokojená:

Tak odzkoušeno, plenkové kalhotky sedí krásně a je to o mnohem rychlejší než nandavat klasické plínky! Obvod bříška změřen u dvojčátek jeden měl rozdíl 1 cm a druhý 1,5 cm, což je hodně potom znát, takže za mě super a dávám 1.

Také tynatros si Pampers Pants zamilovala:

Za nás plenky naprostá bomba. Nikde našeho chlapečka netlačí, hezký vše sedí jak má. Bříško po jídle se mu opravdu nafoukne hodně a u běžných plenek jsem si všimla, že se mu jakoby zaříznou pod bříško (používali jsme Pampers active baby), pants jsou krásně přilnuté. Dnes jsem plenkám věnovala příspěvek na Instagramu a těším se až zítra na instastories spustíme výzvu s měřením bříška!!!!!

Vyplňte poločasový dotazník

Vaše názory jsou pro nás opravdu důležité. Připravili jsme proto krátký průzkum, ve kterém bychom vás rádi požádali o odpovědi na 3 krátké otázky. Vyplnění průzkumu vám nezabere více než minutu. Předem děkujeme za vaše odpovědi.

Vyplnit dotazník

@všem: Už jste rozdali přátelům vzorky a dotazníky průzkumu trhu? Jaká je jejich reakce na Pants? Vracejí vám vyplněné dotazníky? Nejen vaše, ale i jejich zpětná vazba je pro nás velmi důležitá! Děkujeme moc za vaši pomoc při jejím získávání. Nezapomínejte pak vyplněné dotazníky odevzdávat ve vašem profilu přes tlačítko "Odeslat dotazníky průzkumu trhu".

Tým Pampers 11/09/2020 - 12:30 hodin

Čas na příspěvky na téma #PantsPadnouSkvele 📸

Zachyťte své chvíle s Pampers Pants! Ukažte, jak moc záleží na tom, aby plenky dokonale padly, a informujte o tom ostatní maminky! 🤩 Níže přinášíme několik tipů, které vám pomohou vytvořit kreativní příspěvky. Inspirujte se a zveřejněte ten svůj na Instagramu či Facebooku. Nezapomeňte přidat hashtagy #PantsPadnouSkvele #PampersPants #perfectfit a #pampersklub i popisek se svou vlastní zkušeností. Podělte se tímto způsobem o svůj názor na plenkové kalhotky Pampers Pants se svými přáteli! ❤

Pampers Pants

Tipy na příspěvky

 1. Úsměv batolete

  Není na světě nic krásnějšího a přesvědčivějšího než úsměv vašeho dítěte.👶 Dokazuje, že plenka, kterou nosí, je suchá a pohodlná. V tu chvíli nic nebrání dítěti objevovat svět kolem sebe. Zachyťte radost svého dítěte na fotografii a ukažte dalším maminkám, že vaše dítě miluje Pampers Pants! ❤

 2. Společné chvíle radosti

  Fotografie nejsou jen o dokonalých záběrech, ale také o zábavě! Vyfoťte se při společné hře s vaším dítětem a ukažte ostatním, jak hezky spolu trávíte čas. Nezapomeňte použít komiksové myšlenkové bubliny 💭 a okořeňte své příspěvky těmito rekvizitami, které jsou součástí vašeho projektového balíčku. Nezapomeňte, že Pampers Pants by měly být na fotografii také dobře viditelné. 😉

 3. Zajímavá kompozice

  Překvapte nás svou tvořivostí a ukažte nám Pampers Pants v kreativním příspěvku! Použijte při focení oblíbené doplňky či hračky, zajímavě je uspořádejte a vyfotografujte. Hrajte si s kompozicí a buďte inspirací pro další rodiče!

 4. Den i noc

  Dejte ostatním rodičům vědět, že skvěle padnoucí plenka je opravdu důležitá jak ve dne, tak v noci! Příležitostí vyfotit vaše děťátko v plenkových kalhotkách Pampers Pants je bezpočet - během spánku, při krmení, na cestách, při hraní doma nebo venku ... Ukažte, že tato plenka budoucnosti funguje skvěle v každé situaci a bez ohledu na denní dobu! 🌞🌛

 5. InstaStory se šablonami

  Věděli jste, že pro vás máme ke stažení speciální InstaStory šablony? Vše, co musíte udělat, je přihlásit se na web Pampers klubu a přejít do záložky „Dárky“. Na nic nečekejte - stáhněte si je do telefonu a přijměte výzvu Pampers Pants! 💪 Změřte, jak dlouho vám trvá výměna plenky, sdílejte svůj čas s ostatními a přizvěte je tak do výzvy. Nebo použijte papírový metr, který Vám přišel v projektovém balíčku a sami se přesvědčte, jak moc se během dne může změnit obvod bříška vašeho dítěte! Nezapomeňte do hry se šablonami přizvat své přátele. 🤩 Čekáme na vás na Instagramu!😊

Pamatujte!

 • Nezapomeňte dodat hashtagy ##PantsPadnouSkvele #PampersPants #perfectfit a #pampersklub.
 • Před pořízením snímku otřete objektiv, dbejte na dobré, nejlépe přirozené světlo, ostrý obraz a odpovídající estetiku.
 • Inspirovat se můžete ve fotogalerii projektu a na Instagramu nebo Facebooku pod hashtagem #PantsPadnouSkvele
 • Pokud nechcete zveřejnit obličej děťátka, můžete naaranžovat balení plenek a vašeho prcka vyfotit např. jak leží na bříšku. :-)

Čeho se v příspěvcích vyvarovat

 • Nezveřejňujte fotografie, které ukazují pouze obsah projektového balíčku či krabici, ve které vám balení plen přišlo.
 • Nefoťte ani nedělejte videa z rozbalování projektového balíčku.
 • Nepřidávejte fotografie, které budou zobrazovat průvodce projektem, ten je jen pro vás.
 • Nesdílejte fotografie, které zobrazují produkty a loga jiných značek.

Reportujte svoji aktivitu

 1. Odeslat zprávu o aktivitě online
 2. Odeslat printscreen InstaStory

Nemáte-li ještě připravené online příspěvky, ale máte už k dispozici fotografie, nahrajte nám tyto do Fotogalerie projektu:

 1. Nahrát fotografii


Podívejte se, jaké příspěvky tvoří jiné maminky pod hashtagem #PantsPadnouSkvele nebo #PampersPants a inspirujte se!Máte pro ostatní maminky nějaké tipy, jak jednoduše vyfotit nebo natočit hezký příspěvek s #PantsPadnouSkvele? Co funguje zrovna u vás? A jaké jsou vaše největší dojmy z plenkových kalhotek Pants, které sdílíte nebo se chystáte sdílet v rámci svých online příspěvků? Dejte nám vědět v komentářích!🥰

Tým Pampers 07/09/2020 - 10:00 hodin

Čas na jídlo

Milé maminky, představte si, že se před jídlem s uspokojením nasoukáte do svých oblíbených džín a s příjemným pocitem, jak perfektně sedí, si jdete dát vydatný oběd. A najednou hle, pohodlné džíny už nejsou tak pohodlné, břicho (a možná nejen břicho) protestuje, a tak uděláme co? Jasně, rozepnout knoflík, jednoduchá rada. Jenže miminka si sama „knoflík“ jen tak nepovolí.

Stejně jako nám dospělým se po každém jídle zvětší objem bříška i našim drobečkům. Posléze se zase zmenší a vrátí do původní velikosti. K takovým změnám v průběhu celého dne i noci dochází u dětí nesčetněkrát. Rozdíl může i v jejich případě činit až několik centimetrů.

Použijte papírový metr z projektového balíčku a změřte obvod bříška svého miminka před a po krmení. Rozdíl vás jistě překvapí.😊

ZAHRAJTE SI! Stáhněte si InstaStory šablony, které jsme si pro vás připravili, vyplňte „bříškovou“ nebo „přebalovací“ výzvu, sdílejte je s přáteli a vyzvěte je, ať se také zapojí. O kolik se změní obvod bříška jejich miminek? Za jak dlouho zvládají přebalit svoje děti? Směle do toho a bavte se. 😊

Co se může dít, není-li plenka flexibilní?

K protestnímu nářku vede nejen mokrá, ale i příliš utažená plenka. Taková u dítěte způsobuje nejen velký diskomfort v oblasti bříška, zároveň může docházet k odírání pokožky, případně děťátko může potrápit i „ublinkávání“. Příliš utažená plenka způsobuje i omezení dítěte v pohybu, bříško se pak nemá šanci tolik zapojit, a zároveň se ztěžuje zvedání nožiček. Stejně tak se děťátku může hůře dýchat (to známe asi všechny, v těch pevných džínách a s plným břichem 😊). Příliš volná plenka nám situaci také nevyřeší. Buď z dítěte rovnou spadne, případně „pouze“ proteče.

Nezoufejte, máme řešení!

A tím jsou plenkové kalhotky Pampers Pants 360° Fit. Mají pružný pas, který se přizpůsobuje změnám velikosti bříška během dne i noci, plenka tak neškrtí ani neodstává a vždy zůstává na správném místě. Právě díky pružnému pasu a manžetkám kolem nožiček děťátko neomezují ani v pohybu, ani ve správném dýchání. Zároveň mají vysokou absorpční schopnost, díky čemuž je lze používat během dne i noci a vaše malé lásky tak zůstávají v suchu, bez mezer a protečení a v maximálním pohodlí.

Rozdejte vzorky z projektového balíčku svým přátelům a nechte tak i je prozkoumat, jak přizpůsobivé a super absorpční Pants jsou.
Nezapomeňte je požádat o zpětnou vazbu vyplněním Dotazníku průzkumu trhu, které jim předáte společně se vzorkem. Dotazníky najdete v projektovém balíčku.

Nezapomeňte…

Děťátku dávejte plenku vždy v přiměřené velikosti, aby v nich nebylo utažené a omezené v pohybu. Stejně tak pozor na příliš plnou plínku. Kromě nebezpečí vzniku opruzenin se pak na bříšku nebezpečně mění těžiště dítěte a miminko má nezdravě prohnutá záda. Měňte tedy dětem plínky včas a používejte jejich správné velikosti. S Pampers Pants a jejich vlastnostmi 360° Fit, které jsou k dostání od velikosti 3, to pro vás bude jistě hračka.

Jak pohodlné jsou Pants pro bříško Vašeho dítěte? Vidíte rozdíl v obvodu bříška před a po jídle? Na vaše odpovědi se těšíme v komentářích.

Tým Pampers 02/09/2020 - 11:30 hodin

Vítejte v novém projektu s Pampers Pants!

Pokud jste obdrželi e-mail s potvrzením vaší účasti na projektu, gratulujeme - právě vás jsme vybrali do projektového týmu. Pampers Pants už za vámi míří!

Denisa Milí Pampers ambasadoři, dovolte mi vás přivítat v našem společném projektu! Jmenuji se Denisa a v Čechách i na Slovensku jsem zodpovědná za značku Pampers. Doufám, že si testování společně se svými dětmi užijete a že vás naše plenkové kalhotky svými skvělými vlastnostmi přesvědčí o svých kvalitách. Těším se na veškerou zpětnou vazbu od vás ambasadorů i od vašich přátel a známých, kteří díky vám se svými dětmi Pants vyzkouší též. Přeji vám všem pohodové dny i noci s Pampers. :-)

Pojďme se nyní podívat na společné úkoly v tomto projektu

V následujících několika týdnech budete sdílet s ostatními svoje zkušenosti zde na projektovém blogu, kde také naleznete několik tipů, jak plenkové kalhotky Pants podrobit zatěžkávacím zkouškám v různých situacích - v noci, při hraní nebo během krmení. Pants se totiž díky 360° FIT přizpůsobí tělíčku vašeho dítěte v každé z těchto situací, čímž nejen pomáhají zabraňovat protečení, zároveň ale zanechávají děťátko v pohodlí. Nikde nic netlačí ani neodstává. Pojďme si užít spoustu zábavy s rodinou a přesvědčit se na základě vlastní zkušenosti, že #PantsPadnouSkvele.

 1. Seznamte se s obsahem balíčku

  Pečlivě si pročtěte přiloženou brožuru a objevte výhody a skvělý design plenek Pampers Pants.

 2. Dejte vědět svým přátelům, že jste součástí tohoto projektu, a podělte se s nimi o vzorky

  Sdílejte se svými přáteli (třeba online), že testujete Pants a máte k dispozici vzorky i pro ně. V projektovém balíčku je k dispozici celkem 15 balíčků vzorků s 2 plenkovými kalhotkami Pampers Pants velikosti 3 v každém z nich. Řekněte přátelům o plenkových kalhotkách a jejich výhodách, rozdejte jim vzorky a požádejte je o poskytnutí zpětné vazby do "Dotazníků průzkumu trhu", které rovněž naleznete ve svém balíčku.
  Omlouváme se za tiskovou chybu v Průvodci projektem přiloženém ve vašich projektových balíčcích, kde je mylně uvedeno, že vzorky pro přátele jsou ve vel. 4.

 3. Vyzkoušejte a sdílejte svou zkušenost na blogu projektu

  Vyzkoušejte se svým děťátkem nové plenkové kalhotky Pampers Pants ve všech možných situacích - při hraní, jídle, spánku atd. a dejte nám vědět do komentářů na blogu projektu, jak jste s Pants spokojení právě Vy.

 4. Sdílejte své zkušenosti online

  Zachyťte společné rodinné okamžiky a dejte o skvěle padnoucích plenkových kalhotkách Pampers Pants vědět ostatním! Udělejte fotku nebo natočte video se svým děťátkem v pohodlí Pampers Pants a sdílejte je na Instagramu, Facebooku nebo dalších stránkách. Využijte myšlenkové bubliny přiložené v projektovém balíčku a nechte tak svého malého neposedu říct, co má na plenkách Pants nejraději! Použít můžete také šablony na Instastories a přizvat své přátele do přebalovací nebo bříškové výzvy. Nezapomeňte použít hashtagy #PantsPadnouSkvele, #PampersPants, #perfectfit a #pampersklub.

 5. Dejte Pampers svou osobní zpětnou vazbu

  Vyplňte poločasový dotazník v průběhu projektu, závěrečný dotazník na konci projektu a dejte tak Pampers zpětnou vazbu na vaši osobní zkušenost s plenkovými kalhotkami Pants.

Aktivní členové Pampers klubu mají šanci vyniknout! Povězte o #PampersPants co nejvíce rodičům, plňte své ukoly v projektu a nezapomeňte nám svou aktivitu reportovat. Tři z vás, kteří budou v rámci projektu nejaktivnější, obdrží měsíční balení plenek Pampers Pants!

Chcete být jedním ze tří šťastlivců? Tak vzhůru do toho a nezapomeňte reportovat svou aktivitu prostřednictvím svého Pampers klub profilu. Nevíte, jak reportovat? Nevadí, čtěte naše emaily a články zde na blogu. V průběhu projektu Vás celým procesem provedeme. Přejeme příjemné testování!

Chcete-li Denisu pozdravit a sdělit jí svoje první dojmy z plenkových kalhotek Pants či jak se těšíte na testování, směle do toho v komentářích níže.

Souhlas pro soubory cookies