Pampers Pants - skvěle padnou a pomáhají zabránit protečení

Od chvíle, kdy se váš malý neposeda vypraví prozkoumávat svět, začne být výměna plenky jednodušše výzvou. Také jste možná zaznamenali, že plenky odstávají nebo protékají. Máme pro vás dobrou zprávu, plenkové kalhotky Pampers Pants nabízejí řešení pro všechny tyto situace. Díky pružnému pasu po celém jejich obvodu a s jejich 360° FIT se perfektně přizpůsobí pohybům vašeho dítěte i tvaru jeho tělíčka ve dne v noci, před jídlem i po něm, během spánku i při objevování světa. Vaše děťátko tak zůstane v suchu po dobu až 12 hodin. Jako bonus navíc je jejich výměna opravdu velmi jednoduchá!

V našem nejnovějším projektu Pampers klubu společně s 500 maminkami, tatínky a jejich ratolestmi vyzkoušíme nové plenkové kalhotky Pampers Pants a přesvědčíme se, že #PantsPadnouSkvele!

Obsah projektového balíčku:

 • 1x balení plenkových kalhotek
 • 15x vzorek plenkových kalhotek ve velikosti 4 (2 ks/balení)
 • Dotazník průzkumu trhu pro získání zpětné vazby od Vašich přátel
 • Průvodce projektem
 • Papírový metr ke změření obvodu bříška před a po jídle
 • Myšlenkové bubliny jako rekvizity pro skvělé pozadí fotek Vašeho děťátka v Pampers Pants

Vaše zadání v projektu Pampers Pants

 1. Vyzkoušejte...

  ...nové plenkové kalhotky Pampers Pants ve všech situacích - při hraní, jídle, spánku atd.

 2. Sdílejte...

  ... své znalosti a zkušenosti se svými přáteli a známými, podělte se s nimi o vzorky Pampers Pants, které najdete ve svém balíčku, a poté sesbírejte jejich dojmy pomocí „Dotazníků průzkumu trhu"!

 3. Vyfoťte...

  ... vaše dítko při testování plenkových kalhotek Pampers Pants a sdílejte vaše dojmy na Instagramu a Facebooku s hashtagy #PantsPadnouSkvele, #perfectfit, #PampersKlub a #projektPampers.

 4. Vyplňte...

  ... poločasový dotazník v průběhu projektu, závěrečný dotazník na konci projektu a dejte tak Pampers zpětnou vazbu na plenkové kalhotky Pants.

Přihlaste se!

Pokud máte zájem a chtěli byste se se svým děťátkem projektu účastnit, vyplňte přihlášku do projektu a s trochou štěstí budete mezi 500 členy projektového týmu. Více informací najdete v projektové brožuře.

Chci se přihlásit!

DŮLEŽITÉ - pro účast v projektu a možnost vyplnění přihlášky musíte být registrováni jak na stránkách Pampers.cz tak na stránkách Pampersklub.cz, a to pod stejnou emailovou adresou. Nejste-li ještě na obou stránkách registrování, připravili jsme pro vás NÁVOD (klikněte zde), jak krok za krokem při registraci a přihlášení postupovat.

Máte dotaz?

Napište nám email na adresu team@pampersklub.cz nebo položte vaše dotazy v komentářích níže. Rádi Vaše dotazy zodpovíme.

Zatím žádné komentáře
Souhlas pro soubory cookies