pigi 30/07/2019 - 10:00 hodin

Nejkrásnější okamžiky našeho projektu

Náš projekt s plenkami Pampers Premium Care se blíží ke konci! Během posledních tří týdnů jsme se o své dojmy podělili s přáteli osobně i online a vyzkoušeli plenky Pampers Premium Care a plenkové kalhotky Premium Care Pants, které poskytují nejjemnější pohodlí a nejlepší ochranu pokožky od Pampers.

V našem posledním příspěvku na blogu bychom vám rádi poděkovali za vaši nadšenou účast a mnoho roztomilých fotografií a zaslané zpětné vazby.

Pampers Premium Care - testujeme Testují malí i ještě menší:). Děkujeme všem za krásné fotky ve fotogalerii! @Nicol @ZZZuzka @Raveja

Plenky Pampers Premium Care jsou opravdu velmi prijemne pro detskou pokozku a maji velkou saci schopnost! Jsou to nejlepsi plenky co jsme kdy meli 😉 Navic maji super pruzne pasky a male krasne sedi. Design plenek je TOP a navic ta vune 🥰 Za nas naprosta spokojenost!!! 🙂 [Silvie]

S vaší pomocí můžeme plenky Premium Care představit ještě mnohem více maminkám a tatínkům! Nyní nás čekají 2 týdny, během nichž můžete nadále testovat, sdílet své dojmy s ostatními osobně i online a napsat recente na plenky na vybrané platformy - zkrátka splnit vaše zadání v projektu!

 1. Online příspěvek

  Podělte se o vaše dojmy se sledujícími na sociálních sítích. Zveřejněte příspěvek z testování, popište vaše zkušenosti s plenkami Pampers Premium Care a použijte #dotykPampers #PremiumCare nebo #PremiumCarePants a #PampersKlub.

 2. Recenze

  Odkazy na všechny online příspěvky a recenze na stránkách Pampers.cz, Alza.cz, Heureka.cz, které jste vytvořili, nebo ještě plánujete zveřejnit, můžete odeslat do 14. srpna skrze formulář níže nebo po přihlášení ke svému účtu v Pampers klubu.

  Odeslat odkaz na online příspěvek

 3. Průzkum trhu

  Stejně tak s námi až do 14. srpna můžete sdílet sesbírané dotazníky průzkumu trhu od kamarádek maminek. Vyplňte online verzi dotazníku podle odpovědí z papírového průzkumu kliknutím na odkaz níže, nebo ve své osobní sekci v Pampers klubu.

  Odevzdat vyplněné dotazníky průzkumu trhu

 4. Závěrečný dotazník

  Pokud jste již vyreportovali všechny své aktivity - podělte se o svůj upřímný názor na plenky Pampers Premium Care v závěrečném dotazníku. Na nic nečekejte a vyplňte jej hned!

  Vyplnit závěrečný dotazník

@všem: Jak se vám líbilo dobrodružství s Pampers Premium Care? Budete plenky kupovat i nadále? Jak jste s projektem spokojeni? Podělte se s námi v komentáři! ;)

pigi 24/07/2019 - 11:45 hodin

Co na plenky Pampers Premium Care říkají vaši přátelé?

V našem klubovém projektu chceme o benefitech plenek Pampers Premium Care informovat co nejvíce stávajících i budoucích rodičů. Podělte se o své zkušenosti s dalšími maminkami, které mají malé děti, nebo je teprve čekají a nechte je poznat benefity plenek Pampers.

Informujte maminky o benefitech plenek Pampers Premium Care

Sesbírejte jejich zpětnou vazbu

Nadcházející víkend vám jistě poskytne mnoho příležitostí k tomu popovídat si s rodiči o Pampers klubu a našem testování plenek Pampers Premium Care. Můžete prodiskutovat hebkost našich prémiových plen, které udržují zadeček v suchu až na 12 hodin, nebo jemný design. Rodiče testující plenkové kalhotky mohou zmínit snadnost nasazení a elastický pas, který jemně obepíná tělíčko miminka.

Nezapomeňte si s sebou vzít Dotazníky průzkumu trhu a nechte rodiče vyplnit jednu stránku papírové brožury - názory vašich přátel jsou pro nás také důležité!

Odevzdejte vyplněné dotazníky průzkumu trhu

Abychom mohli zpětnou vazbu na plenky Pampers Premium Care od vašich přátel vyhodnotit, přepište jejich odpovědi z papírového dotzaníku do elektronické podoby:

Odevzdat dotazníky průzkumu trhu

@všem: Co na plenky říkají vaši přátelé? Pošlete nám fotografie ze společného rozhovoru!

pigi 18/07/2019 - 16:15 hodin

Ohodnoťte plenky Pampers Premium Care

Plenky Pampers Premium Care společně testujeme déle než týden, takže jsme již nasbírali zkušenosti a můžeme se podělit o názor s těmi, kdo tyto plenky ještě nezkusili. Sdílejte svůj upřímný názor na produkty Pampers Premium Care na vybraných platformách, aby se ostatní rodiče, kteří právě hledají vhodné plenky pro své miminko, mohli dozvědět víc!

blog-recenze

Kam napsat recenzi?

Abychom o benefitech plenek Pampers Premium Care informovali co nejvíce rodičů, napište svoji recenzi na následující platformy. Nezapomeňte vybrat typ a velikost plenky, kterou testujete!

 1. Pampers.cz

 2. Alza.cz

 3. Heureka.cz

Jak napsat hodnotnou recenzi?

Při psaní recenze vám můžou pomoci následující otázky a výsledky testování plenek:

Jak jste byli s plenkami Pampers Premium Care spokojení?
Co říkáte na hedvábně jemný povrch?
Jak hodnotíte absorpci?
Co říkáte na snadnost oblékání a svlékání plenkových kalhotek?

 • Použijte svá vlastní slova.
 • Buďte struční a jasní - až 4 věty jsou dostačující pro vyzdvihnutí nejdůležitějších vlastností.
 • Nekopírujte popisy produktu z brožury nebo internetových stránek - rodiče chtějí slyšet váš názor.
 • Nepoužívejte hashtagy projektu.

Pamatujte! Po napsání názoru na vybrané platformy nám zašlete odkaz na vaši recenzi prostřednictví Zprávy o aktivitě!

Odeslat odkaz na moji recenzi

@všem: A co vy? Už jste napsali svoji recenzi? Jak plenky hodnotíte?

pigi 15/07/2019 - 15:00 hodin

Vaše příspěvky ze světa Pampers

Sdílejte s ostatními na svém účtu na Instagramu a Facebooku jedinečný #dotykPampers #PremiumCare! Zveřejněte příspěvek, krátké video nebo bumerang a povězte ostatním, jak jsou plenky Pampers hedvábně jemné, hebké a šetrné k pokožce vašeho miminka. Pozvěte i ostatní do světa Pampers!

Dejte ostatním vědět, že testujete plenky z řady Pampers Premium Care. V popisku vašeho příspěvku na Facebooku nebo Instagramu napište několik vět o plenkách Pampers Premium Care a přidejte hashtagy: #dotykPampers #PampersKlub #PremiumCare.

Hledáte nápad pro své publikace?

instagram-1-0

Pochlubte se fotkou se zvířátkem, které dnes zdobí plenku vašeho děťátka, stejně jako @original_barus

instagram-2-0

Ukažte šťastné chvíle se svým děťátkem! Sdílejte fotku svého usměvavého a spokojeného miminka, stejně jako @mama_kristyress

instagram-3-0

Prozkoumejte plenky a otestujte jejich vlastnosti. Zapojte se a užijte si s přáteli spoustu zábavy! Foto @maartunka .

Tipy, jak na váš snímek na sociálních sítích

 • Zachyťte vaše testování - provádění jednotlivých testů a naše hlavní aktéry - vaše miminka!
 • Pokud nechcete zveřejnit obličej děťátka, můžete naaranžovat balení plenek a vašeho prcka vyfotit např. jak leží na bříšku.
 • Nefoťte krabici, ve kterém vám plenky přišly - dejte vyniknout plenkám a vašemu děťátku!
 • Nesdílejte snímky našich emailů - sdílet ale můžete články na blogu, a to pomocí emailu, WhatsApp nebo Facebooku.
 • Nepřidávejte příspěvky, které jsou nekvalitní, rozmazané nebo příliš tmavé - postarejte se o takové detaily a inspirujte ostatní maminky!

Chcete nahlásit svou aktivitu? Pošlete odkaz na vaši publikaci!

Odeslat zprávu o aktivitě!

@všem: Už jste se podělili s prvními dojmy na vašich sociálních sítích? Co na plenky říkáte?

Tým Pampers 11/07/2019 - 16:45 hodin

3-2-1-Testujeme!

Více než polovina z vás si již vyzvedla svůj projektový balíček a může začít testovat. Na ostatní balíček čeká na pobočce Zásilkovny, nebo je na cestě. Tak neotálejte a vyzvedněte si váš balíček, ať můžeme testovat společně😊💙 Seznamte se pozorně s obsahem projektového balíčku a přiloženými materiály - je čas vrhnout se na poznávání vlastností plenek Premium Care!

Jak na testování?

V projektovém průvodci si pozorně pročtěte návod k jednotlivým testům určeným pro daný typ plenky a najděte odpověď na otázky:

 1. Test jemnosti #PremiumCare i #PremiumCarePants
  Je tato plenka dostatečně jemná pro citlivou pokožku mého miminka?

 2. Test absorpce #PremiumCare i #PremiumCarePants
  Udržuje tato plenka zadeček mého děťátka v suchu?

 3. Test povrchové vrstvy #PremiumCare
  Bude tato plenka rychle odvádět vlhkost a nepořádek od dětské pokožky?

 4. Test pružnosti #PremiumCarePants
  Je plenka dostatečně pružná pro snadný pohyb mého děťátka?

Přizvěte k testům ostatní maminky...

Testování plenek je skvělou příležitostí představit plenky Premium Care ostatním maminkám. Pozvěte své kamarádky maminky a užijte si spoustu zábavy při provádění testů jemnosti, absorpce a povrchové vrstvy nebo pružnosti.

...a sesbírejte jejich názor pomocí Dotazníků průzkumu trhu!

Pro sesbírání názorů ostatních maminek na plenky Premium Care vám poslouží Dotazníky průzkumu trhu z vašeho projektového balíčku - nechte maminky, kterým jste plenky Pampers Premium Care představili, vyplnit jednu stránku papírového dotazníku. Poté nám jej odevzdejte jeho přepsáním do elektronické podoby na stránkách projektu nebo pomocí odkazu níže.

Odevzdat vyplněné dotazníky průzkumu trhu


Sdílejte výsledky testů s ostatními online příspěvkem na svých sociálních sítích, blozích nebo v diskusních fórech! V popisku příspěvku napište, jak plenky obstály a co na ně říkáte! Na sociálních sítích nezapomeňte přidat hashtagy: #dotykPampers #PampersKlub a #PremiumCare nebo #PremiumCarePants. Odkaz na váš příspěvek můžete poslat skrze formulář Odeslat zprávu o aktivitě

@všem: Chytáte se na jednotlivé testy benefitů plenek sami, nebo s přáteli? Povězte nám, jak plenky obstály!😊

Tým Pampers 09/07/2019 - 10:45 hodin

Čas na #dotykPampers

Dostali jste e-mail potvrzující vaši účast na projektu? Pokud ano, blahopřejeme - do projektového týmu jsme vybrali právě vás! Už brzy můžete očekávat informaci od Zásilkovny ohledně vyzvednutí vašeho balíčku s plenkami Pampers Premium Care nebo plenkovými kalhotkami Pampers Premium Care Pants.

Vítejte v projektu s plenkami Pampers Premium Care!

Jak začít?

Své projektové balíčky si můžete vyzvednout během tohoto týdne, takže je na čase, abyste si přečetli, jaké úkoly na vás v našem společném projektu během následujících 3 týdnů tesování a 2 týdnů reportování čekají!

 1. Seznamte se s obsahem balíčku a pozorně si přečtěte průvode projektem. Pak začněte s vaším nejdůležitějším úkolem: objevte se svým děťátkem nejjemnější pohodlí a nejlepší ochranu pokožky od Pampers!

 2. Sdílejte se svými přáteli na sociálních sítích, že jste začali testovat plenky Premium Care. Nezapomeňte použít hashtagy #dotykPampers, #PampersKlub, #PremiumCare!

 3. Řekněte přátelům, rodinným příslušníkům, na pracovišti nebo maminkám na dětském hřišti o plenkách Premium Care. Proveďte společně testy plenek a nechte ostatní vyplnit "Dotazníky průzkumu trhu"!

 4. Přidejte slevové kódy, které vašim přátelům dávají slevu 130 Kč na nákup plenek Pampers Premium Care! Kódy mohou být využity na feedo.cz a budou sdíleny online počátkem příštího týdne.

 5. Pokud již máte s plenkami dostatek zkušeností, ohodnoťte plenky Pampers Premium Care na pampers.cz, alza.cz a heureka.cz!

 6. Na konci našeho projektu, po 3 týdnech testování, se s námi budete moci podělit o své zkušenosti v závěrečném průzkumu! Ten bude k dispozici po dobu 2 týdnů, během kterých můžete také odevzdat další dotazníky od přátel nebo fotografie.

Podělili jste se již o dojmy z projektu? Pošlete nám odkaz!

Pošlete zprávu o aktivitě


@všichni: Jste připraveni na testování? S kým budete sdílet slevové kódy? Jaké jsou vaše nápady na příspěvek na Facebooku a Instagramu?

Souhlas pro soubory cookies