Uplatnění slevových kódů

Každý člen projektového týmu obdrží 4 slevové kódy, které předá ostatním maminkám, aby i ony mohly vyzkoušet plenky Pampers Premium Care. Vygenerované kódy obdrží projektový tým online emailem v průběhu projektu a najde je také ve své osobní sekci "Můj profil".

Podělte se o slevové kódy.

Právní podmínky a použití

Sleva 130 Kč
Kupte jedno balení následujících plenek Pampers se slevou 130 Kč.

PAMPERS Premium Care 3 MIDI 204 ks

PAMPERS Premium Care 4 MAXI 168 ks

PAMPERS Premium Care 5 JUNIOR 136 ks

Slevový kód, který najdete ve své osobní sekci / který jste obdrželi v emailu, můžete uplatnit u těchto internetových prodejců:

Feedo.cz

Slevový kód je individuální a může být proto použit pouze jednou. Jedna osoba má nárok na jeden kupón a jeden kupón je platný pouze pro jeden z výše uvedených výrobků. Kupón lze použít pouze pro nákup označených výrobků v termínu od 1.října 2018 do 31.srpna 2019 nebo do vyprodání zásob. Kupón nelze vyměnit za hotovost. Tento kupón může být čerpán jen při nákupu přes internet. To znamená, že slevu nemůžete získat v kamenných obchodech na základně jeho tištěné verze!

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na team@pampersklub.cz

1 Komentář

makakela • 05/08/2019 - 23:54 hodin

Dobrý den, bohužel mě kod do emailu nepřišel

Tým Pampers Verified Ověřený účet. Propojte si, prosím, aspoň jeden z účtů sociálních sítí se svým účtem. tým Pampers klubu08/08/2019 - 13:31 hodin

@makakela: Zkontrolovala jste si složky jako smap a nevyžádané? Email jsme posílali 16.7. Vaše kódy najdete také ve svém profilu po přihlášení do Pampers klubu :)

Zpět nahoru

Souhlas pro soubory cookies