Pampers Premium Care

Děkujeme za účast v projektu!

17/06/19 až 14/08/19

Výsledky projektu

500 maminek zaregistrovaných v Pampers klubu dostalo příležitost poznat nejjemnější pohodlí a nejlepší ochranu pokožky od Pampers, plenky a plenkové kalhotky z řady Premium Care. Přečtěte si, jak v našem testování plenky dopadly.

Premium Care výsledky

Hodnocení plenek testujícími maminkami

97%

maminek by doporučilo plenky Pampers Premium Care svým přátelům a známým.

Plenky Pampers Premium Care jsou opravdu velmi příjemné pro dětskou pokožku a mají velkou sací schopnost! Jsou to nejlepší plenky, co jsme kdy měli 😉 Navíc mají super pružné pásky a malé krasně sedí. Design plenek je TOP a navíc ta vůně 🥰 Za nás naprostá spokojenost!!! 🙂

- Silvie

S Tobiaskem stále testujeme. Jsem mile překvapena. Největšími plusy plenek jsou: ☑️ Savost (ráno je zadeček suchý, plenka nic nepropustí ani přes noc) ☑️ Pružnost ( díky dokonale padnoucímu tvaru se přizpůsobí každému bříšku děťátka) ☑️ Hebkost ☑️ Vůně. Řekla bych, že skoro až taková miminkovská❤️

- Tobihomamka

Plenky s upevňovacími pásky Pampers Premium Care

Plenky s upevňovacími pásky Pampers Premium Care přináší nejjemnější ochranu pro citlivou pokožku novorozeného miminka. Jsou to jediné plenky s unikátní absorpční povrchovou vrstvou pro hedvábně jemný dotek s pokožkou vašeho dítěte, která od ní zároveň odvádí vlhkost a tekutou stolici, aby zadeček vašeho děťátka zůstal v suchu a pohodlí.

93%

souhlasí s tvrzením: "Plenky Pampers Premium Care s upevňovacími pásky jsou ty nejjemnější plenky, které jsem doposud vyzkoušel/a."

Plenkové kalhotky Pampers Premium Care Pants

Plenkové kalhotky Pampers Premium Care Pants jsou ty pravé, když se vaše děťátko rozhodne při výměně plenky objevovat svět! Rozlučte se s náročnou výměnou plenek. Díky hebkému, pružném pasu se Pampers Premium Care Pants snadno oblékají jedním tahem, i když je vaše děťátko neposedné. Vašemu dítěti tak nebude nic stát v cestě při hraní.

95%

souhlasí s tvrzením: "Plenkové kalhotky Pampers Premium Care Pants se dítěti snadno oblékají."

Vyzkoušejte je a přesvědčte se sami o kvalitě plenek Pampers Premium Care. Objednávat můžete např. na www.feedo.cz

Souhlas pro soubory cookies