pampers-wb-superheros-main-teaser

Pampers WB Pants

Děkujeme za účast v projektu!

19/04/21 až 01/06/21

Tým Pampers 10/05/2021 - 14:56 hodin

Jak na super příspěvky na téma #PantsPlnéSíly 📸

Zachyťte své chvíle s Pampers Pants s motivy Warner Bros. superhrdinů od DC! 😍 Ukažte ostatním maminkám, jak moc je důležité, když plenky Vašemu malému hrdinovi konečně dokonale padnou! Níže přinášíme několik tipů, které vám pomohou vytvořit kreativní příspěvky. Inspirujte se a zveřejněte ten svůj na Instagramu či Facebooku. Nezapomeňte přidat hashtagy #PantsPlnéSíly #PampersPantsSuperHeroes #Spolupráce a #pampersklub i popisek se svou vlastní zkušeností. Podělte se tímto způsobem o svůj názor na plenkové kalhotky Pampers Pants se svými přáteli! 🥰

blog1

Tipy na příspěvky

 1. Supersíla malého hrdiny

  Jednou z nejsilnějších schopností Vašeho děťátka je jeho krásný smích. Je to důkaz toho, že plenka, kterou nosí, je suchá a pohodlná. Pak může s chutí objevovat svět kolem sebe a Vy můžete zachytit jeho upřímnou radost. A aby tomu tak nebylo! Který slavný superhrdina by byl připraven zachraňovat svět s promočeným kostýmem?

 2. Využití rekvizit

  Fotografie nejsou jen o dlouhém pózování a perfektních záběrech, ale i o zábavě! Vyfoťte se při společné hře s Vaším malým super-děťátkem a ukažte ostatním, jak hezky spolu trávíte čas. Využijte komiksové myšlenkové karty a superhrdinské masky, díky kterým si užijete spoustu legrace a okořeníte své příspěvky. Nezapomeňte, že Pampers Pants by měly být na fotografii také dobře viditelné.

 3. Super kompozice

  Ukažte nám, že tvořivost je Vaší superschopností a zachyťte Pampers Pants v kreativním příspěvku! Použijte při focení oblíbené doplňky či hračky, zajímavě je uspořádejte a vyfotografujte. Hrajte si s kompozicí a buďte inspirací pro další rodiče!

 4. Ve dne v noci

  Dejte ostatním rodičům vědět, že plenky Pampers Pants jsou stejně jako každý správný superhrdina na stráži ve dne v noci. Zločin ani močový měchýř totiž nikdy nespí! Příležitostí vyfotit Vaše děťátko v plenkových kalhotkách Pampers Pants je tak bezpočet – během spánku, při krmení, na cestách, při hraní doma nebo venku. Ukažte, že tato super-plenka funguje skvěle vždy a všude!

Pamatujte!

 • Nezapomeňte ke každému příspěvku dodat hashtagy ##PantsPlnéSíly #PampersPantsSuperHeroes #Spolupráce a #pampersklub.
 • Před pořízením snímku otřete objektiv, dbejte na dobré, nejlépe přirozené světlo, ostrý obraz a odpovídající estetiku.
 • Inspirovat se můžete ve fotogalerii projektu a na Instagramu nebo Facebooku pod hashtagem #PantsPlnéSíly
 • Pokud nechcete zveřejnit obličej děťátka, můžete naaranžovat balení plenek a Vašeho hrdinu vyfotit např. jak leží na bříšku. :-)

Čeho se v příspěvcích vyvarovat

 • Nezveřejňujte fotografie, které ukazují pouze obsah projektového balíčku či krabici, ve které Vám balení plen přišlo.
 • Nefoťte ani nedělejte videa z rozbalování projektového balíčku.
 • Nepřidávejte fotografie, které budou zobrazovat uvítací dopis, ten je jen pro vás.
 • Nesdílejte fotografie, které zobrazují produkty a loga jiných značek.
 • Nesdílejte fotografie, na kterých je děťátko nahé, v blízkosti zvířat nebo v pro něj potenciálně nebezpečných situacích.

Reportujte svou aktivitu na sociálních sítích a dalších kanálech

Odeslat zprávu o aktivitě online

Nahrávejte fotografie a snímky InstaStory

Nahrát fotografie a snímky InstaStory


Podívejte se, jaké příspěvky tvoří ostatní maminky pod hashtagem #PantsPlnéSíly nebo #PampersPantsSuperHeroes a inspirujte se!Už zkoušíte plenky Pampers Pants s Vaším malým hrdinou? Máte pro ostatní maminky nějaké tipy, jak udělat super příspěvek s #PantsPlnéSíly? A jaké jsou zatím Vaše hlavní dojmy z plenkových kalhotek Pampers Pants? Dejte nám vědět v komentářích!

Zatím žádné komentáře
Souhlas pro soubory cookies